Без комиссии
1  / 11
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 5
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 6
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 7
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 8
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 9
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 10
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а - фото 11

Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК Паркові Озера на вул. Воскресенська 16а

Киев, Днепровский

Пожаловаться
90 000 $
2 143 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006367
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 25 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Душевая кабина 
Описание

Головне:
1-кімнатна квартира
1 поверх із 25
площа 42 м²
житлова 16 м²
кухня 12 м²
сучасна квартира з якісним ремонтом
повністю укомплектована меблями та технікою
формат “заїжджай і живи”
відмінний варіант для життя або інвестиції

Планування:
роздільне планування
простора кімната 16 м²
велика кухня 12 м²

Переваги квартири:
готова до заселення без додаткових витрат
затишна та світла
зручний 1 поверх
ідеально для сім’ї з дитиною або людей старшого віку
доглянутий стан

Будинок та безпека:
25-поверховий сучасний будинок
ліфт
консьєрж
охорона 24/7

Локація:
15 хвилин до метро Дарниця

для інвестора

Документам більше 3х років, ніхто не живе, Єоселя, Євідновлення, ДМЖ, можливий безготівковий розрахунок, швидкий вихід на угоду