1  / 12
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 8
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 9
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 10
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 11
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка - фото 12

Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк. Переуступка

Сторожница

Пожаловаться
39 600 $
990 $ за м²
10 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 октября 2025, ID: 4441615
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 18.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1 кімнатної квартири в ЖК Еліт Парк 1, ближня Сторожниця.

Елітний район, біля котеджного містечка New Village. Будинок вже зданий в експлуатацію.

Площа: 40 м²
Поверх: 3 з 3
Ціна: 39 600$

Планування: простора кухня-студія, 1 кімната, суміжний санвузол, коридор, балкон.

Переваги ЖК:
- закрита територія, охорона, відеонагляд;
- висока якість будівництва;
- електроопалення;
- панорамні вікна;
- сучасний дитячий майданчик;
- наземний паркінг.

При потребі можу надати відеоогляд.

Не пропустіть можливість стати власником цього житла!
Телефонуйте, щоб домовитися про перегляд!

Агенція нерухомості MY Rieltor Ужгород.
Обратная связь
Вероніка АН My Rieltor
офлайн