1  / 13
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 5
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 6
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 7
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 8
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 9
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 10
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 11
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 12
Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії! - фото 13

Продаж 1-кімнатної квартири в мальовничій Східниці.Без Комісії!

Сходница

Пожаловаться
54 600 $
1 352 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881758
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.39 м2
  • Площадь кухни 12.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
Описание
ID-92237040
Ексклюзивна пропозиція! Квартира у житловому будинку Shidnycia Hill, смт Східниця

Пропонується до продажу квартира у мальовничій Східниці — відомому курортному містечку серед Карпат, яке славиться чистим повітрям, природою та мінеральними джерелами. Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції.

Житловий будинок: Shidnycia Hill

Характеристики квартири:

Загальна площа — 40.39 м²
Кухня-студія: 12.20 м²

4 поверх

4-поверховий будинок

Будинок знаходиться на стадії нульового циклу.
Планова здача — березень 2026 року.

У квартирі та будинку передбачено:
проведена електрика
централізоване водопостачання та каналізація
індивідуальне опалення (котел)
будинок оснащений генератором

Чудова можливість придбати нерухомість у курортній зоні, яка має високий попит для відпочинку та оренди протягом усього року
L-AV-03
Обратная связь
AH Avezor
офлайн