1  / 12
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 5
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 6
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 7
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 8
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 9
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 10
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 11
Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці - фото 12

Продаж 1-кімнатної квартири у мальовничій Східниці

Сходница

Пожаловаться
55 100 $
1 450 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4955255
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 38 м2
  • Площадь кухни 13.15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
Описание
ID-15961710
Продаж квартири у мальовничій Східниці — чудовий варіант для життя або інвестиції

Пропонується квартира у курортному селищі Східниця, відомому своїм чистим повітрям, горами та мінеральними джерелами. Це ідеальне місце для спокійного проживання, відпочинку або вигідної інвестиції під оренду.

Характеристики квартири:

Площа: 38м²
Кухня-студія: 13.15м²
Поверх: 1

Поверховість будинку: 4

Локація: смт Східниця

Будинок знаходиться на стадії нульового циклу.
Планова здача — березень 2026 року.

Передбачено:
проведена електрика
централізоване водопостачання та каналізація
індивідуальне опалення (котел)

Східниця — це популярний бальнеологічний курорт, який щороку приваблює тисячі туристів, тому квартира чудово підійде як для власного проживання, так і для орендного бізнесу.
L-AV-03
Обратная связь
AH Avezor
офлайн
Похожие объявления
2-х комнатная квартира в центре Одессы! Одесса 9
  • Двухкомнатная
  • 41 м2
  • 2 / 2 эт.
39 900 $
Предлагаю к продаже двухкомнатную квартиру в центре города на ул.Нежинской. Квартира в хорошем жилом состоянии с раздельныи комнатами. Крепкий дом внутри закрытого, ухоженного двора. Отличная локация, исторические достопримечательности нашего города в пешей доступности. За более детальной информацией звоните ! Приятный торг уместен!
Одесса, Приморский
Продам 2 ком в жк 4 сезона Одесса 5
  • Двухкомнатная
  • 72 м2
  • 21 / 24 эт.
79 000 $
В продаже 2-х комнатная квартира ЖК 4 Сезона Проспект Гагарина 19 от Ск Будова, во 2 секции с ярким названием Весна, секция сдана. Дом активно заселяется 21этаж. Общая площадь72м. Комнаты раздельные 15,8+24,4кв.м. Кухня 13м. Есть балкон. Просторный холл. Южная сторона, боковой вид на море, окна выходят во двор. В квартирах установлена система Умный дом, возможность регулирования тепла дистанционно через приложение. Просмотр показаний всех счётчиков (электричество, вода, тепло) через приложение.Отопление от индивидуальной крышной котельной. Цена 79000уе. Торг есть. Звоните 0665002498
Одесса
продам 1 ком Реал Парк Одесса 11
  • Однокомнатная
  • 43 м2
  • 15 / 16 эт.
39 000 $
Новий обжитий комплекс у парковій зоні, ЖК "Реал парк" від Стікона. Огороджена територія з підземним паркінгом, дитячими майданчиками, магазинами та салонами. Однокімнатна квартира з сучасним ремонтом у світлих тонах.Площа 43,3 квадратних метри.Простора кухня 12,1 кв.м. З кухні вихід на балкон,з якого відкривається дуже гарний вид на парк. цена 39000уе тел 0933464401
Одесса, Черемушки
офлайн
AH Avezor
На сайте с 16 апреля 2020