1  / 20
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 8
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 9
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 10
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 11
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 12
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 13
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 14
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 15
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 16
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 17
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 18
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 19
Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема - фото 20

Продаж 1 кімнатної квартири р-н Артема

Кривой Рог, Саксаганский

Пожаловаться
9 800 $
316 $ за м²
16 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 5 декабря 2025, ID: 4539734
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 31 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ 
Описание
Продаж однокімнатної квартири по вулиці Качалова, будинок 38, пл Артема, Саксаганський р-н.

Квартира розташована на 2-ому поверсі п'ятиповерхового будинку, не кутова. Виконаний косметичний ремонт: шпалери, на підлозі лінолеум, вікна і балкон мп гарної якості. Опалення централізоване ,є лічильники на газ, електроенергію, труби каналізації замінені на пластик.

Будинок розташований у тихому місці, не перша лінія, поруч часний сектор. Поряд 4 лікарня, дитячий садок, школа, гімназія, басейн, АТБ, відділення НП і Укрпошти, Біля будинку великий дитячий майданчик.

Документи готові до продажу, власник один, прописаних не має. Для перегляду та за більш детальною інформацією телефонуйте.
Обратная связь
Катерина
офлайн
Похожие объявления
Продам 1-ком Левый Берег 5этаж ремонт, без долгов. Срочно Каменское 11
  • Однокомнатная
  • 37 м2
  • 5 / 9 эт.
18 000 $
Продаётся 1-комн.квартира на левом берегу 11мкр 5 этаж. Квартира не угловая, теплая, сухая, пластиковые окна, косметический ремонт, все счётчики, кафель, без долгов. Новые межкомнатные двери и новая сантехника, в/бак, стиральная машинка, встроенная кухня, частично остаётся мебель, лоджия застеклена. В шаговой доступности кинотеатр Мир, парк, пляж, школа и детский сад, Варус, набережная, стоянка для авто. Удобная транспортная развязка. По документам полный порядок. Продажа только за наличные (к сожалению, по сертификату не продаётся). За дополнительной информацией звоните, на все вопросы отвечу по телефону
Каменское
Продаж 2-к квартири вул. Кібальчича 2 Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 59.5 м2
  • 2 / 26 эт.
89 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Кібальчича 2. ЖК Райдужний. Світла та функціональна квартира. Стан квартири — після забудовника: Будинок утеплений, висота стелі — 2,75 м. Видова квартира з вікнами що виходять на озеро, сонячна сторона. У квартирі 2 санвузли. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
Без комісії. Продаж однокімнатної квартири на вул. Лісорубна, 4. метро Академмістечко Киев 11
  • Однокомнатная
  • 36 м2
  • 1 / 4 эт.
61 000 $
Без комісії. Розглядаємо державні програми: Євідновлення, Сертифікат, Сертификат, Держмолодь, Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше). Продаж однокімнатної квартири (студія) з дизайнерським ремонтом у Святошинському районі, на вул. Лісорубна, 4. Розташована на 1 поверсі 4-поверхового утепленого будинку, з додатковим виходом на свою земельну ділянку. За рахунок того що є цокольний поверх, знаходиться високо над землею і з теплою підлогою по всій квартирі. Загальна площа 35,6 кв.м. Будинок із закритою територією, камерами відеоспостереження, дитячим майданчиком, та паркінгом. У пішій доступності магазини, супермаркет "Spar", "Novus", кафе, "McDonald's", банкомати, аптеки, ринки, зупинки громадського транспорту. Школи, садки, відділення банків та нової пошти. За кілька зупинок від будинку ТРЦ "Lavina Mall", "Ашан", "Сільпо", "Winetime", "Епіцентр", "Multiplex". Озеро, ліс. До метро Академмістечко 15-20 хвилин пішки. Великий досвід допомоги при купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок 1) Держмолодь, Єоселя (Є-оселя), Євідновлення, Сертифікат 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше) Ціна 61 000 у.о. Без комісії для покупця. Телефонуйте. Записуйтесь на перегляд. Олександр Зайцев 0990100903, 0972910726
Киев, Святошинский
офлайн
Катерина
На сайте с 16 апреля 2020