Без комиссии
1  / 5
Продаж 1-кімнатної квартири біля моря Фонтанка-3, Одеса - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири біля моря Фонтанка-3, Одеса - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири біля моря Фонтанка-3, Одеса - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири біля моря Фонтанка-3, Одеса - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири біля моря Фонтанка-3, Одеса - фото 5

Продаж 1-кімнатної квартири біля моря Фонтанка-3, Одеса

Фонтанка

Пожаловаться
25 000 $
617 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4882094
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 40.54 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається 1-кімнатна квартира біля моря (з вікна видно море, море у пішій доступності), без ремонту. Житловий комплекс ForRest. Загальна площа квартири 40,54 квадратних метрів. Поруч ресторанний комплекс «Яхта».
Обʼєкт будівництва готовий до здачі. Панорамні вікна, централізоване водопостачання, штукатурка цегляних стін , крім санвузлів і робочої зони кухні.
Обратная связь
Инна
офлайн