1  / 8
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 4
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 5
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 6
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 7
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці - фото 8

Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці

Киев, Оболонский

Пожаловаться
43 000 $
1 126 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895650
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 38.2 м2
  • Площадь кухни 15.4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Свободная планировка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири без ремонту | Апарт-комплекс у Пущі-Водиці, вул. Квітки Цісик 32
Будинок введено в експлуатацію, триває активне заселення!
Поблизу - школи, садочки, магазини, аптеки, медичні та діагностичні центри
Міжнародна тенісна академія МТА, сучасні спортзали
Неймовірно красивий парк, озера, ліс і пляжі для літнього відпочинку прямо біля будинку.
Квартира розташована в одному з найекологічніших районів Києва - Пущі-Водиці. Поруч сосновий ліс,
маршрути для прогулянок та пробіжок, п’ять озер із піщаними пляжами, частина з яких відзначена нагородою «Блакитний прапор».
Є місця для купання, риболовлі та прокат човнів. За кілька хвилин - парк із качками та білками.
Новий малоповерховий комплекс комфорт-класу з власною котельнею та доглянутим двориком біля лісу.
Поруч - магазини, школа, садок.
У 2 хвилинах - зупинка трамвая, який через ліс йде прямо до Подолу (м. Контрактова площа) або м. Оболонь без пересадок.
Є транспорт до Академмістечка та Нивок. Неподалік - ТРЦ «Лавина».
Оформлення 12% (апартаменти)
Обратная связь
Микола
офлайн