1  / 8
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька. - фото 8

Продаж 1 кімнатної квартири (апартаменти), вул.Трускавецька.

Львов, Франковский

Пожаловаться
30 900 $
657 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 апреля 2026, ID: 4904147
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 23 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1кімнатної квартири по вул.Трускавецькій. Апартаменти.
Вигідна ціна!

Простора квартира 47кв.м
На середньому шостому поверсі.
Розташована по середині будинку, не кутова.
Що має кухню-вітальню 23кв.м де можна розмістити кухню, зону відпочинку та робочу зону.
Окрема кімната 16кв.м, де облаштуєте спальне місце та зону для зберігання речей.
Санвузол більше 4кв.м.
Коридор з місцем під верхній одяг.

Будинок збудовано, вставлені вікна, завершено зовнішнє утеплення та оздоблення, проводяться внутрішні роботи.

Чудова, вигідна локація розміщення будинку.
Поряд вул. Стрийська.
Відпочинкова зона з набережною над озером, Реберня, ТЦ Фабрік, АТБ, Сільпо, ТРЦ Кінг Крос, Автовокзал.

До центру міста 20хв на авто.
Зручний виїзд за місто.

За додатковою інформацією телефонуйте!
Обратная связь
Тетяна
офлайн