Без комиссии
1  / 4
Продаж 1-кімнатної квартири 46,82 м2 в ЖК Метрополіс Теремки - фото 1
Продаж 1-кімнатної квартири 46,82 м2 в ЖК Метрополіс Теремки - фото 2
Продаж 1-кімнатної квартири 46,82 м2 в ЖК Метрополіс Теремки - фото 3
Продаж 1-кімнатної квартири 46,82 м2 в ЖК Метрополіс Теремки - фото 4

Продаж 1-кімнатної квартири 46,82 м2 в ЖК Метрополіс Теремки

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
86 382 $
1 838 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5006974
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж
  • Этажность 34 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК "Метрополіс" | 46,82 м² | м. Теремки

Локація
м. Київ, вул. Заболотного
Голосіївський район - престижна частина міста, що активно розвивається:

метро "Теремки" - кілька хвилин пішки
поряд ВДНГ, Голосіївський парк
ТРЦ "Магеллан" та "Республіка Park"
зручна транспортна розв'язка

Основні характеристики
Площа - 46,82 м²
Поверх - 6 з 34
Формат - 1-кімнатна квартира
Будинок – монолітно-каркасний, утеплений мінеральною ватою
Здача в експлуатацію – 1 квартал 2027 року

Планування
кухня-вітальня
спальня
санвузол
передпокій

Про комплекс
ЖК "Метрополіс" – сучасний житловий комплекс бізнес-класу від DIM Group:
дизайнерські лобі
закрита територія, що охороняється
цілодобове відеоспостереження
підземний паркінг та гостьові місця

Інфраструктура
На території комплексу передбачено все необхідне для комфортного життя:
магазини, кафе, салони краси
фітнес-центр
дитячі майданчики та зони відпочинку
власний двір-парк площею близько 2 га
прогулянкові алеї, BBQ-зони, спортивні майданчики

Квартира ідеально підійде як для комфортного проживання, так і інвестицій у ліквідну нерухомість.

Додатково
без комісії для покупця
пропозиція від ексклюзивного партнера забудовника