1  / 8
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 1
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 2
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 3
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 4
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 5
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 6
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 7
Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421 - фото 8

Продаж 1 кімнатної квартири 34 м2 2/3 пов Ремонт балкон Центр (Ляльковий театр 2хв. пішки) №20421

Полтава

Пожаловаться
30 000 $
882 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5018097
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34 м2
  • Площадь кухни 6 м2
Описание
Пропонується до продажу затишна однокімнатна квартира загальною площею 34 м², розташована на комфортному другому поверсі триповерхового цегляного будинку в самому ЦЕНТРІ міста. Цегляний будинок забезпечує хорошу тепло- та шумоізоляцію, що створює додатковий комфорт для проживання.
Квартира з ремонтом, у хорошому стані, що дозволяє одразу заселитися без додаткових витрат. Продумане планування робить простір максимально функціональним і зручним для щоденного життя. Наявність балкону додає додаткове місце для відпочинку або зберігання речей.
Вікна квартири виходять у тихий двір, що забезпечує спокій та затишок, незважаючи на розташування в центрі міста. Зручна локація дозволяє швидко дістатися до всієї необхідної інфраструктури, а до зупинки громадського транспорту всього 10 хвилин пішки.
Це чудовий варіант як для власного проживання, так і для інвестиції з високим попитом на оренду в центральній частині міста.

Агентські послуги складають 4% ( мінімально 1200$ ) від вартості обраного об’єкта нерухомості

Купити квартиру — легко, вигідно, безпечно. АН PORTAL
Більше об’єктів від нас Ви зможете знайти на Портал АН
Обратная связь
Агенція Нерухомості PORTAL