Без комиссии
1  / 18
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 1
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 2
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 3
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 4
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 5
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 6
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 7
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 8
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 9
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 10
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 11
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 12
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 13
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 14
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 15
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 16
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 17
Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК - фото 18

Продаж 1 кімнатноі квартири 42м2 с.Ходосівка Киівська область Новий ЖК

Ходосовка

Пожаловаться
40 500 $
964 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386272
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Нова пропозиція без комісії для покупця. Розглянемо державні програми: ВПО, Євідновлення, єОселя, всі постанови.

Продаж 1 кімнатних квартир з бомбосховищами залишились на 1, 6, 7, 8 поверхах, десяти поверхового будинку.

Квартира знаходиться на 1 поверху десятиповерхового будинку.
Метраж квартири 42 м2.

Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, ЖК Вилар, вулиці Леоніда Каденюка 18.

Будинок 2025 року, здан, введений в експлуатацію!!! У будинку є бомбосховище.

Всі питання по телефону

Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см.
-утеплення — мінеральна вата.

Комунікації:

-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.

У квартирі зроблено:
-штукатурка під чистову:
-стяжка під ламінат, або керамограніт;