Без комиссии
1  / 18
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 1
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 2
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 3
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 4
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 5
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 6
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 7
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 8
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 9
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 10
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 11
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 12
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 13
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 14
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 15
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 16
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 17
Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка - фото 18

Продаж! 1-кімнатна квартира з ремонтом ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка

Петропавловская Борщаговка

Пожаловаться
50 000 $
1 761 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5027419
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 28.4 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
1-кімнатна квартира з ремонтом у ЖК Празький квартал-2, Петропавлівська Борщагівка

Повністю укомплектована - заходь і живи
Індивідуальне газове опалення (двоконтурний котел)

Про квартиру:
• площа - 28,4 кв.м.
• поверх - 10/10
• кімната 13,4 кв.м. - правильна форма, зонована
• кухня 8 кв.м. - з технікою та обідньою зоною
• повноцінний санвузол з ванною
• квартира всередині будинку - тепла взимку

Вже є: кондиціонер, холодильник, пральна машина, газова варильна поверхня

Комплекс:
• закрита територія
• охорона 24/7

Локація в пішій доступності:
• парк з зонами відпочинку та BBQ
• супермаркет Фора, кафе, магазини, аптеки
• державні садочки та Ліцей
• зупинка транспорту до метро

Без комісії
Напишіть - домовимось про перегляд
Обратная связь
Ольга
офлайн