Без комиссии
1  / 16
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 1
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 2
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 3
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 4
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 5
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 6
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 7
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 8
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 9
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 10
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 11
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 12
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 13
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 14
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 15
Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка - фото 16

Продаж 1 кімнатн новобудови 49метрів 5 поверх центр міста переуступка

Кременчуг

Пожаловаться
60 400 $
1 233 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016846
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 49 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1 кімнатн новобудови 48.7 метрів 5 поверх центр міста , переуступка.

Ціна 1240 $ за 1 метр квадратний .

Забудовник - Крюківбудтехмонтаж ( найвідоміший забудовник міста , більше 10 будинків побудовано саме ним в місті ).

Індивідуальне газове опалення , тобто Ви самі регулюєте необхідну саме Вам температуру в квартирі незалежно від пори року .

Центр міста Кременчук .

5 поверх / 7 поверхівки.

Планування квартири : коридор ( хол); кухня , окрема спальня , суміжний санвузол , лоджія .

Одна з найкращих локацій в місті Кременчук , до центральної вулиці Соборної 200 метрів ( 1 хвилина пішки ) , до центрального парку та набережної Дніпра - 400 метрів ( 3 хвилини пішки ).

Поруч 2 великі маркеті ( Маркет опт на Маслова , та АТБ), відділення Приват банку , Ощад банку , кавʼярні , Eva , Аврора все в радіусі 200 метрів від будинку . До зупинки громадського транспорту - 200 метрів .

Офіційний строк введення в експлуатацію - червень 2027 року ( але планується раніше кінець грудня 2026- початок 2027 року ).

Можливість придбати підземний паркінг для Вашого авто .

Телефонуйте з усіх питань , Олег