1  / 13
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 1
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 2
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 3
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 4
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 5
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 6
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 7
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 8
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 9
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 10
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 11
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 12
ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон) - фото 13

ПРОДАЖ 1 кімн. квартири, з меблями, Лівий берег- 9 мкрн. (Пентагон)

Каменское

Пожаловаться
11 000 $
502 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 мая 2026, ID: 5012638
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 21.9 м2
  • Площадь кухни 2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
Описание
Продається однокімнатна квартира на Лівому березі, на 9 мікрорайоні - зручному та популярному районі з розвиненою інфраструктурою, хорошим транспортним сполученням і всім необхідним для комфортного життя.

Квартира знаходиться на 4 поверсі — оптимальний варіант без зайвого шуму з вулиці та з комфортним підйомом.

Встановлений водонагріваючий бак гарантує постійну наявність гарячої води у будь-яку пору року.

У квартирі виконано чистий, охайний ремонт, тому житло не потребує жодних додаткових вкладень. Усі меблі залишаються новим власникам, що дозволяє одразу заїхати та жити або швидко здати кімнату в оренду.

Це практична та вигідна пропозиція для тих, хто шукає готове житло у зручному районі — телефонуйте та домовляйтеся про перегляд уже сьогодні.
Обратная связь
Лілія АН Приорітет
офлайн