1  / 8
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 1
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 2
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 3
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 4
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 5
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 6
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 7
Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря - фото 8

Продаж 1 кімн. квартири готельного типу біля моря

Черноморск

Пожаловаться
25 000 $
1 101 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 января 2026, ID: 4627191
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 22.7 м2
  • Площадь кухни 5.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж однокімнатної квартири готельного типу біля моря вулиця 1 Травня.
Квартира зі свіжим косметичним ремонтом.
Заведені усі комунікації. Вся техніка та меблі лишаються.
Хороше розташування будинку море через дорогу, поряд школа, садок, вся інфраструктура поряд, зупинка транспорту.
Відмінний варіант як для життя, так і під оренду, бізнесу.
Телефонуйте.
ID:205792
Обратная связь
Лідер ринку нерухомості
офлайн