Без комиссии
1  / 7
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 1
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 2
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 3
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 4
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 5
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 6
Продаж 1 кім в м.Надвірна - фото 7

Продаж 1 кім в м.Надвірна

Надворная

Пожаловаться
25 000 $
812 $ за м²
16 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 23 апреля 2026, ID: 4954168
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 30.8 м2
  • Площадь кухни 5.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна 
Описание
Продається однокімнатна квартира в мікрорайоні Руднєва, по вулиці Небесної Сотні, 5.

Квартира розташована на першому поверсі триповерхового будинку. Загальна площа — 30,8м². Зручне планування дозволяє комфортно облаштувати простір для проживання або здачі в оренду.

Житло знаходиться в затишному та зручному районі з добре розвиненою інфраструктурою. Поруч розташована районна лікарня, школа №3, дитячий садочок, а також магазини та все необхідне для щоденного життя.

Квартира продається з усім, що є на фото — чудовий варіант «заходь і живи» без додаткових витрат.

Ідеально підійде як для власного проживання, так і для інвестиції.

За деталями звертайтесь за телефоном.
Обратная связь
Марʼяна
офлайн