1  / 8
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 1
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 2
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 3
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 4
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 5
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 6
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 7
Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок. - фото 8

Продаж 1 кім квартири. ЖК Пелюстковий. 5/9 пов. Зданий будинок.

Полтава

Пожаловаться
33 000 $
733 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019381
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Газоблок 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Пропонуємо до вашої уваги стильну та затишну квартиру в ЖК Пелюстковий загальною площею 45 м².
Планування продумане для максимального комфорту:
– простора кухня з великою зоною для відпочинку та приготування страв;
– окрема спальня з можливістю облаштування гардеробної або місткої шафи;
– балкон, що створює додатковий простір і затишок.
ЖК Пелюстковий — це сучасний житловий комплекс із розвиненою інфраструктурою: дитячі та спортивні майданчики, зручне транспортне сполучення, а також магазини, аптеки, школа та дитячий садок у пішій доступності.
Квартира стане чудовим вибором як для комфортного проживання, так і для вигідної інвестиції під оренду.
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та організації перегляду — із радістю відповімо на всі запитання!
Обратная связь
Катя
офлайн