1  / 20
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 1
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 2
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 3
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 4
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 5
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 6
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 7
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 8
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 9
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 10
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 11
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 12
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 13
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 14
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 15
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 16
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 17
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 18
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 19
Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар - фото 20

Продаж 1 кім. квартири, вул. Межова, Виноградар

Киев, Подольский

Пожаловаться
39 500 $
1 348 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 12 января 2026, ID: 4661142
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 29.3 м2
  • Площадь кухни 7.5 м2
  • Комфорт Ванна 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж однокімнатної квартири, Виноградар, правий берег, Подільський район, вул.Межова

- Загальна площа: 30 м²
- Житлова: 14.1 м²
- Кухня: 7.5 м²
- Поверх: 2 з 5, будинок теплий, цегляний.

Працюємо з різними державними програмами (Є Відновлення, Є Оселя, Держмолодьжитло, Постанови та іншими видами безготівкових розрахунків).

Це доглянута та повністю готова до проживання квартира, є газ.

Зручне планування дозволяє раціонально використовувати простір.
Окрема світла та простора кімната в якій великі вікна забезпечують хороше природне освітлення, паркетна підлога у гарному стані, вихід на балкон з кімнати — додатковий простір для відпочинку або зберігання, квартира тепла взимку та комфортна влітку.

Затишна кухня комфортної площі, де зручно готувати та проводити час.
Є газова плита, духова шафа, холодильник та пральна машина.
Велике вікно, що наповнює кухню природним світлом

Санвузол – повністю замінена вся сантехніка на нову та встановлені лічильники.
охайна плитка та хороший стан

Коридор достатньо просторий, є місце для шафи-купе або вбудованої системи зберігання.

Будинок та під’їзд
- 5 поверхів
- чистий та охайний під’їзд
- спокійні та доброзичливі сусіди