1  / 12
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 1
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 2
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 3
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 4
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 5
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 6
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 7
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 8
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 9
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 10
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 11
Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька - фото 12

Продаж 1-кім квартири в ЖК Парус Comfort Газове опалення вул. Галицька

Винники

Пожаловаться
60 000 $
1 113 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4387117
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 53.9 м2
  • Площадь кухни 19.8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж 1-но кімнатної квартири в ЖК Парус Comfort, Винники вул. Галицька
Будинок зданий в експлуатацію.

Загальна площа 54 м2 розташована на 7-му поверсі 8-ми поверхового будинку.
В квартирі гарний панорамний вигляд з можливістю перепланування під 2-х кімнатну.
Опалення індивідуальне, встановлено двофункційний котел. Розведена тепла підлога, а також залита стяжка, що суттєво зекономить витрати на ремонт.
За додаткову оплату є підземне паркомісце з виведеним кабелем з квартири.

ЖК Парус Comfort знаходиться біля Emily Resort, поруч будується ТРЦ, комплекс буде містити в собі школу, садок, магазини та кав'ярні і все необхідне для комфортного проживання.

Телефонуйте для більш детальної інформації.
Обратная связь
Олександр
офлайн