Без комиссии
1  / 7
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 1
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 2
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 3
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 4
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 5
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 6
Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка - фото 7

Продаж 1-кім квартири І Розтермінування до 35 МІСЯЦІВ БЕЗ % І ТЕПЛА ПІДЛОГА + Стяжка

Ивано-Франковск

Пожаловаться
37 400 $
995 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015934
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37.6 м2
  • Площадь кухни 37.6 м2
  • Этаж 11 
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Старт продажу у новому житловому проєкті | вигідні умови на початку будівництва

Розпочато продаж квартир у сучасному будинку з продуманою концепцією життя та комфортною інфраструктурою.

Пропонується однокімнатна квартира площею 37,6 м² з роздільним плануванням — зручний і практичний формат як для проживання, так і для інвестиції. Простір легко зонувати: окрема кімната, кухня.

Будинок передбачає 16 поверхів (15 житлових), із підземним паркінгом, гаражами на першому рівні та сучасними ліфтовими холами. На типових поверхах — комфортні планування без втрати площі.

Важлива перевага — індивідуальне газове опалення: підведений газ до котла та варильної поверхні, передбачені колективні димоходи. Це дає контроль витрат і незалежність у користуванні.

У квартиру входить наповнення:
чистова стяжка, тепла підлога, підготовка під кондиціонери (кошики на фасаді), що дозволяє одразу приступати до ремонту без зайвих витрат.

Фасад утеплений МІНЕРАЛЬНОЮ ВАТОЮ 15 см.

Територія комплексу продумана для життя: спортивне поле, дитячі майданчики, зони відпочинку, а також облаштована відпочинкова зона на даху одного з під’їздів — додатковий простір для мешканців.

Доступне розтермінування до 35 місяців без відсотків — можливість купити житло без переплат і комфортно розподілити бюджет.