1  / 14
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 1
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 2
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 3
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 4
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 5
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 6
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 7
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 8
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 9
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 10
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 11
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 12
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 13
Продаж 1 кім квартири 41,5 м²  ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня - фото 14

Продаж 1 кім квартири 41,5 м² ЖК Great / ЖК Грейт, Дарницький Дніпровська набережна, Осокорки Позня

Киев, Дарницкий

Пожаловаться
125 000 $
3 012 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006585
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.5 м2
  • Площадь кухни 20 м2
  • Этаж 24 
  • Этажность 26 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Кондиционер, Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт 
Описание
Продажа 1 ком квартиры 41,5 м², ЖК Great, ЖК Грейт, Дарницкий, Днепровская набережная, Осокорки, Позняки, Славутич

Продаж квартири з дизайнерським ремонтом у ЖК «Great», вул. Причальна, 8.

Квартира площею 41,5 м² розташована на 24 поверсі сучасного будинку та поєднує стильний інтер’єр і продумані рішення для комфортного життя.

Виконано якісний ремонт у сучасному стилі з використанням практичних матеріалів. У квартирі встановлено кварц-вініл, сучасну побутову техніку, включаючи посудомийну машину, пральну та сушильну машини, а також два кондиціонери для комфортного мікроклімату.

Інтер’єр поєднує стиль і практичність: встановлено якісні меблі, зокрема зручне ліжко з підйомним механізмом, продумане освітлення з різними сценаріями, теплу підлогу в санвузлі, а також сучасні рішення для комфорту під час можливих відключень електроенергії.

Додатковий комфорт забезпечують бойлер на 100 літрів та підключення для резервного живлення (EcoFlow), що дозволяє залишатися автономним під час відключень.

Квартира доглянута, повністю готова до заселення та не потребує додаткових вкладень.

ЖК «Great» - сучасний житловий комплекс на березі Дніпра з розвиненою інфраструктурою та зручною локацією. Поруч набережна, зони для прогулянок, магазини, кафе та всі необхідні сервіси для комфортного життя. Зручний виїзд до центру міста.