Без комиссии
1  / 5
Продаж 1 -кім. квартир на Вишенці (від забудовника). - фото 1
Продаж 1 -кім. квартир на Вишенці (від забудовника). - фото 2
Продаж 1 -кім. квартир на Вишенці (від забудовника). - фото 3
Продаж 1 -кім. квартир на Вишенці (від забудовника). - фото 4
Продаж 1 -кім. квартир на Вишенці (від забудовника). - фото 5

Продаж 1 -кім. квартир на Вишенці (від забудовника).

Винница, ул. Вишенька

Пожаловаться
34 500 $
1 068 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 7 января 2026, ID: 4641116
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32.3 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Отопление Собственная котельная 
Описание
Суперпропозиція.
Продаж квартир в новому ЖК "Озерні вежі", який стане визитівкою найпопулярнішого району міста "ВИШЕНЬКА".

Житловий комплекс "Озерні Вежі" знаходиться в мальовничому місці, біля озера.

В ЖК "Озерні Вежі" входить чотири будинки, які будуть мати 16 поверхів з плануванням квартир площею від 34 м кв.

Кожна квартира має функціональне планування:
-окрема спальня, -гардеробна зона, -кухня-вітальня. Панорамні вікна відкривають гарний краєвид на озеро та місто.
На території комплексу запроектован дитячі майданчики і зони відпочинку. Під комплексом передбачено підземний паркінг в якому виділено зону укриття,та гостьові стоянки.

Вартість 1 м2 складає сорок дві тисячі гривень.

Є також розтермінування до кінця будівництва при першому внеску 30%.

Здача 2 черги двох будинків 2 квартал 2027 року.
Обратная связь
Валентина
офлайн
Похожие объявления
  • Однокомнатная
  • 31.1 м2
  • 4 / 5 эт.
20 500 $
Продаж /Чернігів / Ремзавод/ Квартира по пр Миру на 4му поверху 5ти поверхового будинку без ремонту. Загальна 32м2, кімната 18м2 Нові металопластикові вікна. Нові вхідні двері. Біля будинку зупинка транспорту, магазини, аптеки
Чернигов
Продаж 3к квартири з покращеним плануванням (Ласточка) Кривой Рог 20
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 8 / 9 эт.
16 900 $
Якщо Ви шукаєте: Прекрасне планування з великою кухнею! Та краще розташування! Тоді наш варіант точно для Вас) Продам 3-кімнатну квартиру на Ластівці, розташовану на восьмому поверсі дев’ятиповерхового будинку, Довгинцівський район Основна інформація про квартиру: Розташування – зручний спальний район, з розвиненою інфраструктурою та всім необхідним для комфортного проживання. Поруч Варус, магазини, школи та садки, зупинки транспорту Планування – двостороннє, некутове, з роздільними кімнатами, двома лоджіями, більшою кухнею (8.6м), роздільним санвузлом. Стан – житловий, замінена сантехніка у ванній кімнаті, мінялися вікна на лоджіях на металопластикові, встановлений кондиціонер, бойлер, є лічильники на воду, металеві вхідні двері, новий ліфт у будинку. Квартира житлова, але потребує капітального ремонта. Зателефонуйте нам зараз для деталей та організації перегляду. Наша команда готова допомогти вам зробити правильний вибір!
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж затишної 3к на Рудані Кривой Рог 12
  • Трехкомнатная
  • 58.3 м2
  • 5 / 5 эт.
18 200 $ Без комиссии
Шукаєте простір, де у кожного буде своє місце? Ця квартира по вул.Героїв АТО - саме той варіант, де можна одразу "заїжджати та жити". Розташована на п'ятому поверсі п'ятиповерхового будинку. Усі кімнати в квартирі роздільні. Загальна площа - 58.3кв м, житлова - 41.6кв м, кухня - 5.6кв м. Квартира дуже тепла - не кутова! Повністю замінена сантехніка та проводка. Дах після капітального ремонту. Усі меблі та техніка залишаються - не потрібно витрачати гроші на облаштування! Є велика комора для зберігання речей. Також повністю облаштована дитяча кімната. Буквально за кілька кроків школи, садочки, аптеки, лікарні, магазини, супермаркети. Поруч є великий парк - це ідеальне місце для вечірніх прогулянок. Не зволікайте та телефонуйте!
Кривой Рог
офлайн
Валентина
На сайте с 16 апреля 2020