1  / 5
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв. Вишгород - фото 1
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв. Вишгород - фото 2
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв. Вишгород - фото 3
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв. Вишгород - фото 4
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв. Вишгород - фото 5

Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв. Вишгород

Вышгород

Пожаловаться
33 000 $
702 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 22 апреля 2026, ID: 4951190
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47 м2
  • Площадь кухни 15 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Собственная котельная 
  • Коммуникации Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж 1-к роздільної квартири 46 м.кв.

БЕЗ КОМІСІЇ АГЕНЦІЇ

«Зіркова Вежа 2» є унікальним проектом комфорт класу, який розташований в одному з мальовничих передмість Києва - місті Вишгород Шолуденко 26. Поряд з комплексом знаходяться вічнозелений ліс, величний Дніпро ('Київське море') та Національний парк 'Межигір'я'.

На відстані 500 м від будинку заплановано будівництво Торгово-Розважального Центру з кінотеатром, кафе та ресторанами, дитячими розважальними кімнатами, бутиками, магазинами продовольчих та побутово-господарських товарів і гіпермаркет будівельних матеріалів.

Зручне розташування комплексу дозволить вам за 15 хвилин дістатися до найближчого метро міста Києва.

Для тих, хто цінує комфорт в поєднанні з природою.

Комплекс складається з двох секцій, які мають 9 поверхів, і побудований з використанням високоякісних матеріалів і енергозберігаючих технологій.

Піклуючись про безпеку і комфорт мешканців, територія є закритою, знаходиться під відеоспостереженням і охороною.

Переуступка 3%

Всі витрати по угоді 700 $ і квартира ваша)
Обратная связь
Лой Аліна
офлайн