1  / 20
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 1
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 2
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 3
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 4
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 5
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 6
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 7
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 8
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 9
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 10
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 11
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 12
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 13
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 14
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 15
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 16
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 17
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 18
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 19
Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт! - фото 20

Продаж 1-к квартири ЖК Тридцять восьма перлина Центр! Жилянська, 68 Ремонт!

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
138 000 $
3 067 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 апреля 2026, ID: 4963561
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 21 м2
  • Этаж 20 
  • Этажность 22 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Панорамные окна, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується стильна однокімнатна квартира в престижному ЖК Тридцять восьма перлина за адресою вулиця Жилянська, 68!
Це будинок бізнес-класу від надійного забудовника Kadorr Group, що поєднує в собі високу якість будівництва, безпеку та ідеальне розташування в центрі столиці!

Квартира загальною площею 45 кв.м знаходиться на високому 20-му поверсі.
Завдяки такому розташуванню з вікон відкривається захоплива панорама міста.
У помешканні виконано абсолютно новий ремонт, простір організовано максимально функціонально: простора кухня-вітальня (21 кв.м) та затишна зона відпочинку.

Об'єкт повністю укомплектований сучасними меблями та всією необхідною побутовою технікою для комфортного життя:

- варильна поверхня та духова шафа;
- холодильник;
- мікрохвильова піч;
- кондиціонер;
- витяжка.

Будинок відповідає найвищим стандартам сучасного житла.
Для мешканців та гостей облаштована презентабельна вхідна група, працює професійна охорона. Безпеку забезпечує система відеонагляду на поверхах та у ліфтах, а для власників авто передбачений зручний підземний паркінг.