1  / 6
Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район - фото 1
Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район - фото 2
Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район - фото 3
Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район - фото 4
Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район - фото 5
Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район - фото 6

Продаж 1-к квартири вул. Олегівська 36 Шевченківський район

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
88 000 $
1 801 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 25 ноября 2025, ID: 4516512
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 48.85 м2
  • Площадь кухни 21.05 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Видова панорамна квартира в ексклюзивному багатофункціональному комплексі бізнес-класу ЖК Olegiv Podil на 3 поверсі загальною площею 48,85м2 з балконом. Будинок розташований на найвищій точці гори Щекавиця, звідки відкривається чудова панорама на Подол та весь Києва.
Квартира знаходиться саме в тій частині будинку, де відкривається цей прекрасний вид на весь Київ.

Квартира з гарним балконом 7,19м2 (2,16м2)
Внутрішній двір комплексу буде закритим для сторонніх і вільним від автомобілів, підземний паркінг на 102 машиномісця із зарядними станціями для електрокарів.

Поруч дві станціі метро: 17 хв пішки станція Тараса Шевченка та Контрактова площа 11 хв.

Квартира пропонується по переуступці.

044 200 10 80
Обратная связь
АН Валион
офлайн
Похожие объявления
Продам 1комн.квартиру в Пересыпском районе Одесса 5
  • Однокомнатная
  • 41 м2
  • 3 / 3 эт.
15 500 $
Крепкий, теплый, газовый дом 3й этаж Общая площадь 41кв.м. Комната 21кв.м. Индивидуальное газовое отопление АГВ В шаговой доступности: Магазины, Супермаркеты, Почта, Аптека, Школа, Детский Садик. Автобусные остановки. Цена 15 500у.е.
Одесса, Пересыпский
Продам 3х комн. квартиру на пос. Котовского Одесса 6
  • Трехкомнатная
  • 70 м2
  • 7 / 9 эт.
25 000 $
Предлагается к продаже 3х комнатная квартира на пос. Котовского на 7ом этаже 9ти этажного кирпичного, газового дома. Общая площадь 70кв.м. Большие светлые комнаты, столовая 12кв.м. Установлены: Входная, Бронированная дверь; Метало-Пластиковые Окна. Раздельный Сан.Узел Т/Душ.-Кабина. Бойлер. Новый лифт. Хорошее месторасположение: Две Школы, Детский Садик, Торговые Центры, Рынок, Областная Поликлиника и Больница. Транспортная развязка во все районы города. Цена 25 000у.е.
Одесса, Пересыпский
Продаж 3-к квартири Берестейський просп. 107 Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 78 м2
  • 15 / 21 эт.
113 000 $
Продаж 3-к квартири Берестейський просп. 107. Простора та затишна квартири у Києві. Ремонт, меблі. Поряд дві станції метро, розвинена інфраструктура, поряд все для комфортного життя. 044 200 10 80
Киев, Святошинский
офлайн
АН Валион
На сайте с 28 мая 2025
Проверенный партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».