1  / 4
Продаж 1-к квартири вул. Маршала Гречка 10с - фото 1
Продаж 1-к квартири вул. Маршала Гречка 10с - фото 2
Продаж 1-к квартири вул. Маршала Гречка 10с - фото 3
Продаж 1-к квартири вул. Маршала Гречка 10с - фото 4

Продаж 1-к квартири вул. Маршала Гречка 10с

Киев, Подольский

Пожаловаться
75 000 $
1 667 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 мая 2026, ID: 4986289
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 11.6 м2
  • Этаж
  • Этажность 24 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж 1-к квартири вул. Маршала Гречка 10с.
ЖК Сирецькі Сади.
В пішій доступності метро Сирець. Поруч також є автобусні та тролейбусні зупинки.
У квартирі встановлені вікна, батареї, зроблена стяжка на підлозі, чорнова штукатурка на стінах. Індивідуальні лічильники: електрика, вода. Вікна виходять на тихий зелений вид. Відеонагляд на території. Закрита територія. Консьєрж у будинку.
На території є продуктові та господарчі магазини, аптеки, смачні кафе і кавярні. Наземний паркінг. Дитячий садок. Поруч державний дитячий садок та школа.

044 200 10 80

Обратная связь
АН Валион
офлайн
Похожие объявления
Продажа квартири-студії. Юридична 3 (лівий берег, район Кожемяки). Днепр 20
  • Трехкомнатная
  • 68 м2
  • 2 / 4 эт.
41 900 $
Продажа квартири-студії. Юридична 3 (лівий берег, район Кожемяки). 2\4 цегляний будинок, спецпроект. 68 м2 (кухня студія+ 2 кімнати і су роздільний і велика комірка). Всі меблі, що на фото, меблі всі окрім телевізора, пральної машинки. Висока стеля (вище 2.8 м), простора і світла. Всі фото відповідають дійсності Поблизу дитячий майданчик, школа через дорогу, сусіди з церквою. Запаркуватися не проблема Квартира в житті краще, ніж на фото. 41 900 торг 050 63 49 895, 093 47 15 722 Телефонуйте, відкриті до діалогу
Днепр
Продам Квартиру Тополь 2 3 поверх 9-ти поверхівки. Будинок на газу Днепр 11
  • Однокомнатная
  • 30 м2
  • 3 / 9 эт.
22 500 $
Продам Квартиру Тополь 2 3 поверх 9-ти поверхівки. Будинок на газу, опалення централізоване. При відключенях електрики не холодно. Новий ліфт, свіжий ремонт в під'їзді, ділянка з системою відведення води (підвал сухий) Квартира не кутова, вікна на сонячну сторону в двір на дитячий майданчик. В квартирі змінена електрика (заведно 2.5 квадрата замість 1 стандарта+ 25 АМ пакетнік), вікна МПО, балкон корзинка. Новий інверторний кондиціонер на площу в 40 м2 (осінню почищений і доданий фреон) Всі меблі і техніка залишаються - заберуть тільки особисті речі + комп'ютер. Заходь і живи. Гарна інфраструктура, в пішій доступності 2 школи + садочок, Сільпо, АТБ, ринок. Зупинки маршруток. В оренді 9000 грн (можна більше) 30.5 м2 21 500 долл без комісії для покупця. 050 63 49 895 093 471 57 22, Телефонуйте
Днепр
Продаж 1-к квартири вул. Петра Дегтяренка 22 Киев 3
  • Однокомнатная
  • 53.1 м2
  • 15 / 25 эт.
78 000 $
Продаж 1-к квартири вул. Петра Дегтяренка 22. З роздільним санвузлом. У квартирі зроблено євроремонт. З великим балконом. На балконі утеплена підлога. Індивідуальні лічильники на газ і електрику. Центральне водопостачання. З бойлером. Пропонується без меблів. 044 200 10 80
Киев, Оболонский
офлайн
АН Валион
На сайте с 28 мая 2025
Проверенный партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».