1  / 20
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 1
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 2
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 3
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 4
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 5
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 6
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 7
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 8
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 9
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 10
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 11
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 12
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 13
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 14
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 15
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 16
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 17
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 18
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 19
Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм - фото 20

Продаж 1 к квартири вул Липківського 38 ЖК Тайм

Киев, Соломенский

Пожаловаться
101 000 $
1 969 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 мая 2025, ID: 3899564
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 51.3 м2
  • Площадь кухни 23.8 м2
  • Этаж 23 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
Описание
Продаж 1кімнатної видової квартири загальною площею 51,3 кв.м на 23 поверсі 25 поверхового будинку по вул. Митрополита Василя Липківського, 38 в ЖК бізнес-класу Time Солом’янський район. Правильне і зручне планування.
ЖК Time: стильна архітектура, доглянута територія ЖК з охороною та відеоспостереженням, озеленений внутрішній двір зі спортивним і дитячим майданчиками, закритий для машин, обладнані місця для відпочинку. Поруч є гімназія, дитячі садочки, поліклініка, школа, банки, Солом’янський ландшафтний парк; до с/м ULTRAMARKET – 1 хвилина пішки До станції метро Вокзальна – 10 хвилин ходьби; до центру столиці – 10 хвилин на авто
Ціна 101000 у.о., 0638531421, 0685971143,
Обратная связь
Ольга Євгенівна
офлайн
Похожие объявления
2-кімнатна квартира, цегляний будинок Ладыжин 6
  • Двухкомнатная
  • 52.9 м2
  • 2 / 4 эт.
20 000 $
2-кім.квартира, 52,9 м2 , 2 пов. 4-поверхового цегляного будинку. Опалення автономне газове, водопостачання - артезіанська свердловина з водою високі якості, кімнати роздільні, санвузол теж роздільний, велика лоджія 5,5м х 1,5м. Квартира світла , тепла і суха. В наявності власна кладова в підвальному приміщенні. Всі комунікації в повному порядку. Квартира знаходиться в мальовничому, безпечному і спокійному селищі Губник (Ладижинська громада). Поряд річка і чисті озера , прекрасні місця для відпочинку. Є регулярне автобусне получення з м.Ладижин, також автобуси для школярів, продуктові магазини, пошта. Розміри кімнат і план квартири дивіться на фото планування.
Ладыжин
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а Киев 4
  • Двухкомнатная
  • 50 м2
  • 1 / 9 эт.
96 000 $
Продаж 2-к квартири вул. Білоруська 30а. З сучасним ремонтом з обʼєднаною кухнею-вітальнею на першому поверсі (фізично квартира розташована суттєво вище, більше схоже на 2 поверх). Квартира повністю готова до проживання. Планування сучасне. 044 200 10 80
Киев, Шевченковский
Продам 1 к квартиру з ремонтом ЖК "Перлина Кадетського Гаю ", вул. Ернста, 16а Киев 6
  • Однокомнатная
  • 46 м2
  • 5 / 16 эт.
120 000 $
БЕЗ %. Продам 1 кімнатну квартиру в ЖК «Перлина Кадетського Гаю» з дизайнерським ремонтом по вул. Єрнста, 16а. Будинок введення в експлуатацію у 2012 році. 5 поверх/16 поверхового кирпичного будинку. Загальна площа 46 м. кв., житлова 32 м. кв., кухня 8 м, кв. Інтер'єр виконаний у сучасному стилі з використанням якісних матеріалів. Продумане планування, комфортна житлова зона, функціональна кухня. Квартира повністю готова до проживання без додаткових вкладень. Санвузол сумістний, встановлений бойлер, душова кабіна. Комплекс закрить, з охороною та відеоспостереженням, відкритим паркінгом, Переваги: ​​комфортний 5 поверх, сучасний будинок, дизайнерський ремонт, підходить для життя або для здачі в оренду. Розвинена інфраструктура АТБ, Фора, Аптеки, Школа, дитячий садок. Поруч парк, озеро. Зручна транспортна розв'язка. Вартість 120 000 у.о. без комісії для покупця . Тел. +38 097 246 89 89 Оксана. valion.ua /1144809
Киев, Соломенский
офлайн
Ольга Євгенівна
На сайте с 28 мая 2025
Проверенный партнер
VALION
Довіряйте професіоналам!
VALION — лідер на ринку нерухомості, що працює з 2007 року. За час своєї роботи ми досягли не тільки визнання як професіоналів своєї справи та безліч задоволених клієнтів, але й отримали визнання на міжнародних конференціях — як компанія року. Мета нашої компанії — це не тільки підбір нерухомості клієнту, а й допомога в оформленні угоди від «А» до «Я».