1  / 6
Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк - фото 1
Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк - фото 2
Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк - фото 3
Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк - фото 4
Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк - фото 5
Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк - фото 6

Продаж 1-к квартири в новобудові, ЖК Еліт Парк

Ужгород

Пожаловаться
49 000 $
1 237 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5019997
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 39.6 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Пропоную до Впшої уваги 1-кімнатну квартири в новобудові, ЖК Еліт парк.

Будинок зданий в експлуатацію. Можна проводити внутрішні роботи в квартирі.
Має три поверхи, побудований по монолітно-каркасній технології, заповнений цеглою та
додатково утеплений. Поряд розташована зручна та велика паркова зона по периметру будинку, а також великий дитячий майданчик.
До вашої уваги пропонуємо квартиру площею 39 м.кв на першому поверсі, з виглядом на котеджне
МІСТеЧКО.
Зручне та продумане планування: кухня - студія з
виходом на балкон, спальня, санвузол, балкон.
Всередині квартири забудовник надає таке наповнення: розведена сантехніка, тепла підлога по всій квартирі, чистова стяжка, встановлені міжкімнатні перестінки, стіни поштукатурені, заведений силовий кабель, встановлені вхідні двері, підключені лічильники на світло та воду.

Опалення автономне водяне електричне.
Хороша локація та затишне місце для комфортного проживання. Даний обʼєкт добре підходить як для оренди так і для власного проживання.
+ вже проведені такі внутрішні роботи:
встановлено трап, інсталяція з унітазом, плитка у ванній кімнаті електрична розводка по всій квартирі
встановлено котел для опалення + бойлер
стіни поштукатурені прокладена траса для кондиціонера

Продаж по переуступці.
Запрошую на перегляд!
Обратная связь
Тетяна
офлайн