Без комиссии
1  / 17
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 1
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 2
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 3
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 4
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 5
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 6
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 7
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 8
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 9
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 10
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 11
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 12
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 13
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 14
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 15
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 16
Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська - фото 17

Продаж 1-к квартири у ЖК Амурський, вул. Юлії Здановської 36 –А (Ломоносова) метро Васильківська

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
67 000 $
1 811 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5007370
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 37 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж 26 
  • Этажность 26 
Описание
Квартира розташована на 26 поверсі/26 поверхового будинку, 2015 року побудови.
Загальна площа 34,7 м кв + балкон.
Планування: кухня - вітальня 17,6 м2, спальня кімната 9,1 м2, гардеробна 2,6 м2, санвузол з душовою кабіною 4,1 м кв.
Квартира з якісним ремонтом, побутовою технікою та з усіма необхідними меблями.
У ЖК власна закрита територія, затишний двір з дитячим та спортивним майданчиками, наземний паркінг, власна інфраструктура, міні маркет, салон краси.
До метро Васильківська 10 хв. пішки.
Неподалік комплексу знаходиться ВДНГ, Голосіївський ліс, ТЦ
Республіка на Кільцевій дорозі, Епіцентр, Метро.
Обратная связь
Оксана
офлайн