1  / 20
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 1
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 2
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 3
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 4
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 5
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 6
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 7
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 8
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 9
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 10
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 11
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 12
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 13
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 14
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 15
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 16
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 17
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 18
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 19
Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco - фото 20

Продаж 1 к. квартири 40 м2 ЖК Вілар Ходосівка Мануфактура Allfresco

Ходосовка

Пожаловаться
63 500 $
1 588 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880725
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 40 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Пожарная сигнализация, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
БУДИНОК ЗДАН ВВЕДЕНИЙ В ЕКСПЛУАТАЦІЮ.
Продаж нової 1 кімнатноі квартири 40 м2 котра знаходиться на 6 поверсі десяти поверхового будинку, вид у двір.

Київська область, обухівський район, Новообухівська траса 4 км від Київа, село Ходосівка, Новий сучасний ЖК Вілар Вулиця Леоніда Каденюка 18.

Будинок побудований у 2025 році, та зданий у експлуатацію. У будинку є бомбосховище, ліфт.

Побудований:
-червона цегла; стіна 60 см;
-утеплення — мінеральна вата.

Комунікації:

-властна свердловина 200 м, артезіанська вода;
-світло на квартиру 8 кВт. прямі договора ( не комерційні тарифи )
-газ, встановлено, газовий 2 контурний котел, індивідуальне опалення;
-централізована каналізація.

У квартирі зроблено новий сучасний ремонт: