1  / 14
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 1
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 2
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 3
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 4
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 5
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 6
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 7
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 8
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 9
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 10
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 11
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 12
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 13
Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський - фото 14

Продаж 1 к. квартира, вул. Патр. Мстислава Скрипника 1, Солом'янський

Киев, Шевченковский

Пожаловаться
62 000 $
1 813 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 5 февраля 2026, ID: 4731911
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 34.2 м2
  • Площадь кухни 5.1 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Сталинка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Продаж затишної 1-кімнатної квартири у вигідній локації

Пропонується до продажу комфортна однокімнатна квартира на 3 поверсі 4-поверхового цегляного будинку. Локація ідеально підходить як для проживання, так і для комерційного використання.

Будинок розташований у жвавому районі з розвиненою інфраструктурою: у самому будинку — магазини та відділення Нової Пошти. Позаду — дитячий садок і школа. Через дорогу — залізничний вокзал. Поруч супермаркети, аптеки, сервісні заклади та укриття, що сьогодні є важливою перевагою.

Квартира з газопостачанням — зручно та надійно, особливо під час відключень електроенергії. Повністю мебльована та готова до заселення.

У 2025 році виконано ремонт у коридорі, санвузлі та на кухні.

Це простір, де комфорт сьогодення зустрічається з можливостями майбутнього.
Телефонуйте — квартира варта вашої уваги.
Обратная связь
Оксана
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Київ, Шевченківський, 60000 $ Киев 12
  • Двухкомнатная
  • 48 м2
  • 2 / 5 эт.
60 000 $
Шевченківський, Нивки вул. Саратівська,53 (бульвар Павла Вірського) на перетині з вулицею Салютною продам двокімнатну квартиру.Квартира з ремонтом розташована на 2/5 будинку. 47/30/8,5. Кімнати суміжні. Нові вікна, балкон металопластиковий, утеплений. Кахель на кухні та в санвузлі. Лічильники повірені. Охорона, домофон. Все,що Ви бачите на фото залишається в квартирі. Із техніки пральна машина, бойлер, варильна поверхня Ардо, духова шафа Вірпул . Підїзд з ремонтом. У дворі стоять відеокамери. Прибудинкова територія цього будинку зайняла перше місце в районі. Рядом Фора, дитячий садок, школа, сквер з бюветом, ринок Нивки. Рядом з будинком знаходиться гаражний КООП Нивки-2 в якому продається гараж. Ціна 60000 у.є за все. +5% агентство. комісія: 5%
Киев
Продаж 3-х кімнатної квартири. Мікрорайон Ювілейний. Кривой Рог 14
  • Трехкомнатная
  • 63 м2
  • 7 / 9 эт.
17 900 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний, будинок 11. З вікон вид на Собор і на новий McDonald's. Продаж 3-х кімнатної квартири. Не вуглова. Вікна на дві сторони. Є балкон і лоджія. Стан ретро. Під ремонт. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Продаж 4-х кімнатної квартири. Вулиця Павла Глазового. Кривой Рог 15
  • Четырехкомнатная
  • 98 м2
  • 8 / 9 эт.
37 000 $ Без комиссии
Вулиця Павла Глазового ( балакіно), нові будинки. 4-х кімнатна квартира поліпшеного планування з холом ( перепланованна з 5 кімнатної, перепланування узаконено). Квартира не вуглова. Кімнати окремо. Гарне місце, поруч станція швидкісного трамвая " Бульвар Вечірній ", гіпермаркет "Метро", "Епіцентр", АТБ, автостоянка, школи, дитячі садочки. Гарний жилий стан. Металопластикові вікна, лоджія засклена металопластиком. Вбудована кухня і техніка. В квартирі залишаються усі корпусні та м'які меблі. Взагалі все що на фото залишається, можна зайти і жити. Будинок під управлінням осбб, чистий доглянутий під'їзд. Не зважаючи на велику площу за опалення більше 2000 грн не буває! Є лічильник на тепло і на усі комунікації є лічильники. Без боргів і проблем. Документи готові. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Оксана
На сайте с 16 апреля 2020