Без комиссии
1  / 20
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 1
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 2
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 3
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 4
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 5
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 6
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 7
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 8
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 9
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 10
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 11
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 12
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 13
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 14
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 15
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 16
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 17
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 18
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 19
Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква - фото 20

Продам‼️(єОселя) 1-кімнатну квартиру 36.23 м² Пустомити ЖК Садова Алея | Продаж квартир | 1-кім. ква

Пустомыты

Пожаловаться
35 370 $
976 $ за м²
24 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3942712
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 36.23 м2
  • Площадь кухни 15.14 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Сучасні квартири в ЖК Садова Алея — наймасштабнішому житловому кварталі Пустомитів (всього 9 км від Львова)

Умови придбання та фінансування:
- Мінімальний перший внесок становить від 50%
- Доступне вигідне розтермінування оплати на 2 роки без відсотків
- ЖК акредитовано для державної програми єОселя
*вартість типових квартир залежить від обраного будинку та етапу його готовності

Здача в експлуатацію:
Будинок 1, 2, 3 - здано
Будинок 6 - 2 квартал 2026 року
Будинок 4 - 4 квартал 2026 року
Будинок 5 - 4 квартал 2027 року
Будинок 7 - 4 квартал 2026 року, 4 квартал 2027 року

Внутрішня інфраструктура та територія:
- Реалізована безпечна концепція двори без авто
- Для зручності мешканців передбачена велика наземна парковка та підземний паркінг
- Власна інфраструктура включає магазини, ресторани та літні кафе
- На території працює власний дитячий садочок
- Облаштовані просторі площі та сучасні ігрові майданчики для дітей різного віку
- Створені зони активного та тихого відпочинку, місця для старшого покоління та локації під навісами