1  / 20
Продам власну земельну ділянку - фото 1
Продам власну земельну ділянку - фото 2
Продам власну земельну ділянку - фото 3
Продам власну земельну ділянку - фото 4
Продам власну земельну ділянку - фото 5
Продам власну земельну ділянку - фото 6
Продам власну земельну ділянку - фото 7
Продам власну земельну ділянку - фото 8
Продам власну земельну ділянку - фото 9
Продам власну земельну ділянку - фото 10
Продам власну земельну ділянку - фото 11
Продам власну земельну ділянку - фото 12
Продам власну земельну ділянку - фото 13
Продам власну земельну ділянку - фото 14
Продам власну земельну ділянку - фото 15
Продам власну земельну ділянку - фото 16
Продам власну земельну ділянку - фото 17
Продам власну земельну ділянку - фото 18
Продам власну земельну ділянку - фото 19
Продам власну земельну ділянку - фото 20

Продам власну земельну ділянку

Киев, Печерский

Пожаловаться
40 000 $
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 26 марта 2024, ID: 2799102
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 6 соток
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Асфальтированная дорога 
  • Постройки на участке Дом, Туалет, Сарай, Летний душ, Хоз. помещение 
  • Инфраструктура Детский сад, Школа, Остановка транспорта, Метро, Детская площадка, Аптека, Отделение почты 
  • Ландшафт Река, Озеро 
Описание
Пропозиція від власника: вул.Садова 165, ділянка №22
Ділянка 6 соток, район "Біла дача"
Ділянка знаходиться на другій лінії від вулиці Центральна, тиха місцевість.
Земельна ділянка правильної форми, кутова, знаходиться на перехресті, зручний заїзд.

Чудово підійде для дому, двох будинків або дуплексу.
Комунікації: електроенергія, скважина, вигрібна яма. Пів метру від ділянки, по вулиці, проходить газова труба.

На ділянці розташований будиночок на сваях ( можна жити будівельникам). Є окремо душ і туалет. Сусіди привітні.

Призначення землі - садівництво. Поряд є багато супермаркетів, магазинів, Нова Пошта, піцерія ( 200м), озеро (100м), річка Дніпро (800м). До метро Славутич 10 хв (3.6 км). Поруч є багато дитячих садків та шкіл.

Ціна 40000 тисяч доларів
Без комісії
Телефонуйте або пишіть для перегляду!
Обратная связь
Надежда
офлайн
Похожие объявления
Ділянка 10 соток біля озера в Старих Безрадичах! Ідеально під забудову Старые Безрадичи 5
    20 000 $
    ???? Ділянка 10 соток біля озера в Старих Безрадичах! Ідеально під забудову ???? Локація: с. Старі Безрадичі, Обухівський район. ✅ Поруч озеро: всього кілька хвилин — і ви на березі. Ідеально для відпочинку та ранкових прогулянок. ✅ Право на будівництво: цільове призначення (01.05 — індивідуальне садівництво) офіційно дозволяє будівництво житлового будинку з правом прописки. ✅ Престижний напрям: Обухівська траса — це швидка дорога до Києва без заторів та статусний район. Технічні характеристики: Площа: 10 соток (0.1 га) — правильна форма. Кадастровий номер: 3223187700:10:014:0042 (можна перевірити в реєстрі). Статус: Приватна власність, документи готові до угоди. Інфраструктура: Село активно розвивається, поруч є все необхідне для комфортного життя. Тиша, природа та водночас близькість до столиці. ???? Ціна за ділянку: 14 000 $ ???? Телефонуйте +380973562483
    Старые Безрадичи
    Продаж земельної ділянки під забудову-25сот. с.Зозулі, Васильківський р-н Васильков 7
      25 000 $ Торг
      ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ - 25сот с.Зозулі, вул.Гагаріна, Васильківський район Мальовнича природа, нова сучасна забудова, с. Зозулі розташоване від Одеської траси в 2-х км. ЦІЛЬОВЕ ПРИЗНАЧЕННЯ ділянки - 02.01 =для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Поруч комунікації - 50м, ліс та озеро ТЕЛЕФОНУЙТЕ У БУДЬ ЯКИЙ ЧАС. РОЗГЛЯНЕМО ВСІ РЕАЛЬНІ ПРОПОЗИЦІЇ. Продаж від власника, WhatsApp / Telegram +380(63)356-8985
      Васильков, с. Зозулі
      АНД район ул. Краевая в районе дома 26 (конец Передовой) Днепр 3
        10 000 $
        Три смежных участка по 10 соток с отличной планировкой. Возможность безграничного расширения с выходом на большой луг (за счет санитарной зоны). Красивый пейзаж. Лучшая в городе экология. Все коммуникации, кроме воды (необходима скважина. Вода не глубоко). 10 000 дол. / участок Варианты обмена на авто.
        Днепр, Амур-Нижнеднепровский
        офлайн
        Надежда
        На сайте с 16 апреля 2020