1  / 12
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 1
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 2
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 3
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 4
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 5
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 6
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 7
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 8
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 9
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 10
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 11
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г. - фото 12

Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г.

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
70 000 $
1 467 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 мая 2025, ID: 3896468
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.72 м2
  • Площадь кухни 12.64 м2
  • Этаж 21 
  • Этажность 25 
  • Ремонт После строителей 
  • Тип стен Монолитный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продам видову квартиру в ЖК Теремки, вул. Заболотного,15г.
Простора, із зручним плануванням: кімната 20м з виходом на балкон, кухня 12м, у коридорі є місце під шафу. У квартирі чистове оздоблення.
Видовий 21 поверх, панорамні вікна у внутрішній двір.
ЖК комфорт-класу із зручним розташуванням біля метро Теремки та Голосіївського парку. У пішій доступності все потрібне. Зелений Голосіївський район.

тел. (044) 200-10-80
Обратная связь
АН Валион
офлайн