Без комиссии
1  / 18
Продам від власника квартиру. - фото 1
Продам від власника квартиру. - фото 2
Продам від власника квартиру. - фото 3
Продам від власника квартиру. - фото 4
Продам від власника квартиру. - фото 5
Продам від власника квартиру. - фото 6
Продам від власника квартиру. - фото 7
Продам від власника квартиру. - фото 8
Продам від власника квартиру. - фото 9
Продам від власника квартиру. - фото 10
Продам від власника квартиру. - фото 11
Продам від власника квартиру. - фото 12
Продам від власника квартиру. - фото 13
Продам від власника квартиру. - фото 14
Продам від власника квартиру. - фото 15
Продам від власника квартиру. - фото 16
Продам від власника квартиру. - фото 17
Продам від власника квартиру. - фото 18

Продам від власника квартиру.

Святопетровское

Пожаловаться
84 000 $
792 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 14 июня 2025, ID: 3941058
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 106 м2
  • Площадь кухни 19 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Терраса, Панорамные окна 
Описание
Продаж квартири.
3 кімнатна з власною лоджією.
Софіївська Борщагівка ЖК Європейські Липки.

Вид об'єкта: Новобудова
Тип будинку: Житловий фонд від 2021 р.
Загальна площа: 106.27 м²
Ціна за квадратний метр дешевше ніж в забудовника.
Комфорт: Панорамні вікна, Балкон, лоджія, Паркувальне місце, Ліфт, Відеоспостереження
Комунікації: Вивіз відходів, Центральна каналізація, Газ, Електрика, Асфальтована дорога, Центральний водопровід
Інфраструктура (до 500 метрів): Дитячий майданчик, Дитячий садок, Супермаркет, ТРЦ, Парк, зелена зона, Відділення банку, банкомат, Зупинка транспорту
Продаж двох рівневої 3 кім. квартири з власною лоджією на криші, в новобудові с. Софіївська Борщагівка «Європейськи Липки». Будинок з ліфтом. Будинок зданий. Будинок з червоної цегли, утеплений, монолітне перекриття. В квартирі: газовий котел, розведене опалення з батареями, проводка, стяжка, штукатурка, вихід на кришу (власна лоджія 17м.кв.)
Обратная связь
nadyasirotyk
офлайн
Похожие объявления
Продаж 3-х квартири без комісійних на Борщагівці Киев 4
  • Трехкомнатная
  • 62 м2
  • 8 / 9 эт.
65 000 $ Без комиссии
Продам 3-кімнатну квартиру на Борщагівці, по вул. Жуля Верна (Ромена Роллана), будинок №13. Загальна площа квартири становить 60 кв. м. Розташування: 8-й поверх із 9, комфортний поверховий рівень. Квартира має три кімнати, одна з яких прохідна. Стан житла — задовільний, що дозволяє за бажанням провести косметичний або капітальний ремонт. У квартирі є меблі та мінімальний набір побутової техніки, що робить її придатною для проживання або подальшої оренди. Продаж без комісійних, що є додатковою перевагою для покупця. Ціна квартири встановлена на рівні 65 000 доларів США. Продавець готовий розглянути реальні пропозиції від зацікавлених покупців. Ця пропозиція ідеально підійде для сім’ї або інвесторів, які шукають житло в одному з комфортних районів міста з розвиненою інфраструктурою. Квартира розташована в зручному місці, що забезпечує швидкий доступ до громадського транспорту, шкіл, дитячих садків та супермаркетів. Звертайтеся для детальної інформації та організації перегляду. Це вигідна покупка без додаткових комісійних витрат, що дозволяє значно заощадити на придбанні житла на Борщагівці.
Киев, Святошинский
Продаж 2-х квартири без комісійних Вербицького 36а Киев 7
  • Двухкомнатная
  • 52 м2
  • 8 / 9 эт.
78 000 $ Без комиссии
Шукаєте ідеальний варіант БЕЗ ПЕРЕПЛАТ? ???? Продається затишна 2-кімнатна квартира з ремонтом у Дарницькому районі (Харківський масив)! ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ! ✅ Адреса: вул. А. Вербицького, 36А. ✅ Площа: 52,7 кв.м. Що ви отримуєте? Локація 5/5: До двох станцій метро («Бориспільська» та «Вирлиця») можна дійти пішки. Заїжджай і живи: Квартира з ремонтом, кімнати роздільні. Меблі залишаються: Вбудована кухня, містка шафа-купе, засклений балкон. Це готове рішення як для молодої сім'ї, так і для інвестора! Район із чудовою інфраструктурою та транспортною розв'язкою. ???? Ціна: 78 000 у.о. (БЕЗ КОМІСІЙНИХ!) Не пропустіть! Пишіть у дірект або телефонуйте.
Киев, Дарницкий
Продам 4хком Ботанический Одесса 10
  • Четырехкомнатная
  • 90 м2
  • 5 / 10 эт.
66 000 $
СРОЧНО СРОЧНО СРОЧНО 4 х комнатная квартира Ботанический переулок /проспект Шевченко/Довженко Этаж 5/10 Цена супер:66000$ Звоните 0933464401
Одесса, Приморский
офлайн
nadyasirotyk
На сайте с 16 апреля 2020