Без комиссии
1  / 20
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 1
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 2
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 3
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 4
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 5
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 6
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 7
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 8
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 9
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 10
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 11
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 12
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 13
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 14
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 15
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 16
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 17
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 18
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 19
Продам від хазяїна 4 будинки  район  лиману за вказану суму. - фото 20

Продам від хазяїна 4 будинки район лиману за вказану суму.

Усатово

Пожаловаться
89 000 $
571 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 27 февраля 2026, ID: 4796493
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 156 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Ванна, Терраса, Решетки на окнах, Видеонаблюдение, Гараж, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам 4 будинки на одному учаснику в селі Усатово,один два поверхи 156 м.квад і 3 одноповерхові по 45-50 мет.квад для квартирантів, баня,10 соток ,100 метрів лиман,підвал,гараж,двір на 3-4 авто,майстерня,хоз двір,природна ємність з водою для поливу огориду,мити двір,сад плодові дерева, інжир, виноград,ананасовий абрикос,малина ,ожина, калина,айва,груша,квіти,і.т.д, продажа від хозяїна, фото перший поверх,на другому ще 4 кімнати , тирасса де можа відпочити і позагорати з видом на лиман,в будинках для квартирантів залишається вся обстановка, в двох поверховому заберу дивани, ліжка, холодильник,посуд,мікроволнвку,кресло,стіралку.кімнатні квіти не всі, один шкаф, але все можна рішити при зустрічі Документи на будинок в порядку ,все за 87 тис у.о. Телефонуйте!!!.
Обратная связь
nikolaimarcish
офлайн
Похожие объявления
Двоповерховий будинок в Деснянському районі Киев 6
  • Четырехкомнатная
  • 113 м2
  • 2 сотки
120 000 $ Без комиссии
Двоповерховий будинок площею 112,7 м2 в Деснянському районі м. Києва. Стіни - цегла керамічна. Стіни та стеля підготовлені для оздоблення. Покрівля – металочерепиця. Підлога - цементно-піщана стяжка. Вікна - металопластик з подвійним склінням. Електропостачання - від вуличної мережі 220v. Опалення - автономне газове. Водопостачання - зовнішня мережа труби пластикові. Каналізація - септик герметичний залізобетонний на території ділянки. Інженерне обладнання - котел “Biasi”. Кімнати 4, санвузли 2, балкони 2. Земельна ділянка 2 сот. Продаж від власника. Торг присутній! Деталі за телефоном
Киев, Деснянский
Центр! Продаж частини будинку, вул Банкова Белая Церковь 12
  • Трехкомнатная
  • 62.8 м2
  • 1.7 сотка
55 000 $
Продам частину будинку в центрі міста, вул. Банкова. Будинок цегляний, 1962 року побудови, обшитий сайдингом. Загальна площа — 62,8 м², житлова — 46,6 м², кухня — 7,3 м². Будинок приватизований. Планування: 3 кімнати, кухня, коридор, санвузол ( сумісний). Підведені всі комунікації: газ, світло, вода та каналізація централізовані. Опалення — двоконтурний газовий котел. Вікна металопластикові. Стан житловий. Земельна ділянка — 1,7 сотки, приватизована. Двір окремий, є заїзд для автомобіля. Зручне розташування — центр міста, поруч магазини, зупинки транспорту, школа та інша інфраструктура. При продажу залишаються меблі та техніка. Гарний варіант для комфортного проживання. Ціна 55000 у.о., торг. Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Белая Церковь
Продаж будинку в с Піски Станишовка 4
  • Трехкомнатная
  • 100 м2
  • 10 соток
35 000 $
Продаж будинку в селі Піски . Новобудова. на ділянці викопана скважина
Станишовка
офлайн
nikolaimarcish
На сайте с 16 апреля 2020