1  / 18
Продам велику  квартиру - фото 1
Продам велику  квартиру - фото 2
Продам велику  квартиру - фото 3
Продам велику  квартиру - фото 4
Продам велику  квартиру - фото 5
Продам велику  квартиру - фото 6
Продам велику  квартиру - фото 7
Продам велику  квартиру - фото 8
Продам велику  квартиру - фото 9
Продам велику  квартиру - фото 10
Продам велику  квартиру - фото 11
Продам велику  квартиру - фото 12
Продам велику  квартиру - фото 13
Продам велику  квартиру - фото 14
Продам велику  квартиру - фото 15
Продам велику  квартиру - фото 16
Продам велику  квартиру - фото 17
Продам велику  квартиру - фото 18

Продам велику квартиру

Черкассы

Пожаловаться
112 000 $
1 672 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 18 февраля 2026, ID: 4761463
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 67 м2
  • Площадь кухни 13 м2
  • Этаж
  • Этажность 12 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Мебель на кухне, Панорамные окна, Парковочное место, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Такі квартири бувають дуже рідко!!!!

Розташована в центрі Митниці ,вул.Гагаріна в новому будинку!
Будинок має закриту територію,дитячий майданчик і паркомісце!
Поруч пляж , центр міста, магазини,ресторани!

Простора світла квартира з якісним ремонтом — заїжджай і живи
Пропонується до продажу комфортна квартира загальною площею 67 м², яка поєднує простір, функціональність та затишок. Вдале планування: просторий зал та окрема спальня, що ідеально підійде як для пари, так і для сім’ї.
У квартирі виконано якісний ремонт, який робився для себе, з використанням практичних та довговічних матеріалів. Підлога — ламінат, у кухонній зоні — плитка. Встановлений вмонтований кондиціонер, що забезпечує комфорт у будь-яку пору року.
Тепла підлога - санвузол ,кухня і коридор
Є гардероб
Роздільний санвузол — зручно та практично для щоденного користування. Окремою перевагою є бойлерна кімната, де розміщені газовий котел та бойлер, а також є можливість встановлення сушки для одягу — усе продумано до дрібниць.
Велика кухня площею 13 м² з виходом на балкон — справжнє серце квартири. Біля вікна облаштований затишний столик, де можна пити ранкову каву або вечеряти, насолоджуючись панорамним видом на місто.
Квартира дуже світла та тепла, з приємною атмосферою домашнього затишку. На всі комунікації встановлені лічильники, що дозволяє контролювати витрати.
Це чудовий варіант для тих, хто шукає готове житло без зайвих вкладень.
Обратная связь
Юлія Вікторівна
офлайн
Похожие объявления
Без комісії. Продаж 1 к квартири (євродвушка) на вул. Тираспольська, 44. метро Сирець Киев 18
  • Однокомнатная
  • 40.5 м2
  • 3 / 5 эт.
78 850 $
Без комісії. Розглядаємо державні програми: Євідновлення, Сертифікат, Сертификат, Держмолодь, Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше). Продаж 1 к квартири (євродвушка) в Подільському районі, ЖК комфорт класу "Дубова роща" на вул. Тираспольська, 44. Розташована на 3 поверсі 5-поверхового утепленого будинку. Загальна площа 40,5 кв.м. Є тепла підлога, та кондиціонер. Також особливістю квартири є 2 кімнати гардеробу та кухня студія. Оренда такої квартири в будинку коштує 20000-22000 грн. на місяць. Комплекс із закритою територією, камерами відеоспостереження, з великим паркінгом. Знаходиться серед парків та скверу. Поруч із ЖК знаходяться: дитячий садок, навчальні заклади, спортивний коплекс, магазини, кафе, банкомати, салони, аптеки, нова пошта. Зупинки громадського транспорту та міської електрички . До метро Сирець 5-10 хвилин пішки. Великий досвід допомоги при купівлі квартир за державними програмами, безготівковий розрахунок 1) Держмолодь, Єоселя (Є-оселя), Євідновлення, Сертифікат 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280 та інше) Ціна 78 850 у.о. Без комісії для покупця. Телефонуйте. Записуйтесь на перегляд. Олександр Зайцев 0990100903, 0972910726
Киев, Подольский
Продаж 2-кімнатної квартири по вул Олени Телиги 29а, Шевченківський район. Киев 7
  • Двухкомнатная
  • 45.1 м2
  • 5 / 5 эт.
62 000 $
Продається 2-кімнатна квартира в цегляному будинку по вул. Олени Телиги, Шевченківський район.. 5/ 5 поверхового будинку Квартира світла та тепла. Кімнати суміжні. Загальний стан — акуратний, можна одразу заїжджати та жити. Квартира зовні утеплена. У квартирі збережений паркет у хорошому стані, встановлені базові меблі, є диван, шафи та необхідна техніка. Санвузол суміжний. Вікна виходять у тихий двір. Будинок розташований у затишному дворі, поруч зелена зона. Вдале місце розташування — поруч зупинки громадського транспорту, магазини, школи та дитячі садки. Зручне транспортне сполучення з центром міста. Розглянемо безготівковий розрахунок До метро Дорогожичі 5 хв пішки. Ціна 62000 у.о Телефон: 097 500 43 60 Ольга
Киев, Шевченковский
Продаж 3-к квартири Дніпровська набережна 11 Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 90.06 м2
  • 22 / 26 эт.
120 000 $
Продаж 3-к квартири Дніпровська набережна 11. ЖК «Great». Переваги квартири: • Раціональне планування: 3 окремі кімнати + простора кухня-вітальня • Панорамні вікна з чудовим видом на місто • Високий поверх — тиша, світло та приватність • Сучасний монолітно-каркасний будинок з шумо- та теплоізоляцією 10 хвилин до станції метро «Осокорки» Дніпро та набережна — у пішій доступності 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
офлайн
Юлія Вікторівна
На сайте с 16 апреля 2020