Без комиссии
1  / 13
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 1
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 2
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 3
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 4
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 5
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 6
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 7
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 8
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 9
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 10
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 11
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 12
Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка - фото 13

Продам велику двокімнатну квартиру 48м2 від забудовника. Розстрочка

Белогородка

Пожаловаться
22 890 $
477 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4629788
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 47.99 м2
  • Площадь кухни 12.09 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається двокімнатна квартира від надійного забудовника
Без комісійних для покупця.

Доступне розтермінування до 12 місяців.
Гнучкі та вигідні умови придбання.

Чудова можливість для інвесторів.
Отримуйте пасивний дохід — нехай ваш капітал працює замість вас.

Для тих, хто шукає житло для себе — спеціальна пропозиція напряму від забудовника, без переплат і додаткових витрат.

Загальна вартість квартири: 47.88 м² =22.890 у.о.

Про житловий комплекс:
Сучасний, комфортний, закритого типу, з продуманим благоустроєм і власною інфраструктурою.

У квартирі передбачено:
енергозберігаючі металопластикові вікна
автономне опалення
підключення водопостачання та каналізації
монолітні перекриття
заведена електроенергія

Переваги комплексу:
територія з обмеженим доступом для сторонніх осіб
паркомісця для мешканців
сучасні дитячі та спортивні зони
місця для відпочинку і прогулянок
поруч державні заклади — дитсадок, школа, амбулаторія (10–15 хвилин пішки)
тиха, зелена, екологічно безпечна місцевість

Деталі можна уточнити телефоном.
Звертайтеся у зручний для вас час — надамо повну інформацію.
Обратная связь
Ірина
офлайн