1  / 16
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 1
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 2
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 3
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 4
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 5
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 6
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 7
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 8
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 9
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 10
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 11
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 12
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 13
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 14
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 15
Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка - фото 16

Продам велику 2 кімн. квартиру з ремонтом в місті Христинівка

Христиновка

Пожаловаться
38 000 $
687 $ за м²
46 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 января 2026, ID: 4632880
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 55.3 м2
  • Площадь кухни 8.6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається велика 2-х кімнатна квартира на другому поверсі двоповерхового будинку в тихому центрі в районі Дубінка. В одному з кращих раойнів міста Христинівка, неподалік від центру! Будинок вдало розташований в центральній частині міста з усією його насиченою інфраструктурою, а це завжди зручно та комфортно. Один з найкращих планів в будинку, затишна та тиха сторона.

Функціональне планування ідеально підходить для сімейної пари з дітьми і включає в себе простору кухню площею 8.6кв.м та 2 окремі кімнати (16.8кв.м та 10.9кв.м). Гарне та зручне планування.
Квартира частково мебльована.
Квартира загальною площею 55.3кв.м.

В квартирі передбачено автономне газове опалення (встановлений газовий котел). Централізоване водопостачання. Всі зручності!
Квартира з ремонтом. Встановлені металопластикові вікна, добротні вхідні двері, на підлозі лінолеум. Санвузол сумісний в плитці. Велика лоджія площею 4.4кв.м засклена. Встановлені лічильники. Зовнішнє утеплення стін. Дах у відмінному стані!!

Квартира має окремий вхід. Двір на 2 квартири. Закритий двір, НЕ прохідний!
Доглянута прибудинкова територія, тихий район.
Біля квартири наявна невелика ділянка з фруктовими деревами!