1  / 20
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 1
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 2
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 3
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 4
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 5
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 6
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 7
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 8
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 9
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 10
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 11
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 12
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 13
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 14
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 15
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 16
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 17
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 18
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 19
Продам! Свою 1 кімнатну квартиру. - фото 20

Продам! Свою 1 кімнатну квартиру.

Кулиничи

Пожаловаться
23 000 $
735 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5030533
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 31.3 м2
  • Площадь кухни 5.5 м2
  • Комфорт Решетки на окнах 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов 
Описание
Продам!СВОЮ 1 кімнатну ізольовану квартиу,2 поверх 5 поверхового будинка обща площа 31,3 м.кв,квартира не кутова,вул.Владіслава Зубенко .Салтівський район,603 м/р, зупинка транспорту вул.Владіслава Зубенко.(пр.Тракторобудівників,"Любава").Коперативний дім.Квартира в жітловому стані,можно заїджати та жити.Техніку та мебель можно залишити за домовленостью.Лічільники холодної та горячої води пройшли повірку.
Обратная связь
Игорь
офлайн