Без комиссии
1  / 20
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 1
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 2
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 3
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 4
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 5
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 6
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 7
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 8
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 9
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 10
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 11
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 12
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 13
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 14
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 15
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 16
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 17
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 18
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 19
Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах - фото 20

Продам сучасний 6-кімнатний будинок з басейном 266м2 в Княжичах

Княжичи

Пожаловаться
457 000 $
1 718 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5040236
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 266 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 20 сот.
  • Отопление Тепловой насос 
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Терраса, Сигнализация, Видеонаблюдение, Баcсейн 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Київська область, Броварський район.
Продам сучасний двоповерховий будинок із басейном у Княжичах — унікальна пропозиція для тих, хто цінує комфорт, стиль і простір!
Вам не потрібно шукати далі — цей будинок стане домом вашої мрії.
266 м2 вишуканого житла на просторій ділянці у 20 соток з продуманим ландшафтним дизайном та приватним басейном під навісом.
Будинок, у якому все продумано для вашого комфорту. Дизайнерський ремонт із використанням преміальних матеріалів, сучасних меблів та ексклюзивних антикварних акцентів. Високі стелі (3,1 м) — багато світла та простору. Функціональне планування для великої родини та гостей.

Планування:
1 поверх
• Простора вітальня з каміном та виходом на терасу
• Кухня-студія з їдальнею
• Гостьова кімната
• Сауна
• Санвузол
• Велика гардеробна
• Пральня з технікою
• Котельня та технічні приміщення
2 поверх
• Дві майстер-спальні (одна з виходом на терасу)
• Окремий блок із двома спальнями та санвузлом
• Кабінет
• Простора гардеробна

Технічні переваги:
• Опалення тепловим насосом + електрокотел