1  / 8
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 1
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 2
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 3
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 4
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 5
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 6
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 7
Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське. - фото 8

Продам смарт квартиру 23м2. Святопетрівське.

Святопетровское

Пожаловаться
20 400 $
887 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 сентября 2025, ID: 4317336
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 23 м2
  • Площадь кухни 4 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Смарт-квартира 
  • Тип стен Газоблок 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Асфальтированная дорога 
Описание
Смарт-квартира 23 м.кв в готовому будинку!
ЖК "Комфортне містечко" у центрі с. Святопетрівське. Власна закрита територія.

Поруч (200 метрів) центральний парк із фонтанами, дитячими та спортивними майданчиками та зонами для затишного відпочинку, магазин Фора та кілька інших продуктових магазинів!

Вся інфраструктура в пішій доступності: державні садок та школа, поліклініка, цілодобова аптека, амбулаторія, відділення пошти та банків.
До двох нових ТРЦ "Чері Молл" та "Європарк" де є Спортлайф з басейном, кінотеатр, магазини, кафе, ресторани – всього 5 хвилин на авто.

Комплектація:
Чистова лазерна стяжка підлоги
Штукатурка на всіх стінах
Усі лічильники (вода, газ, світло)
Металопластикові вікна двокамерний склопакет п'ятикамерний профіль
Електрика, вода, світло, інтернет та ТВ заведені у квартиру.

Квартира на третьому поверсі. Панорамне вікно виходить у двір, на сучасний та гарний дит. майданчик
Терміновий продаж! Власниця. Без комісії.Податки та оформлення сплачуються окремо.Перегляд в зручний для Вас час.
Обратная связь
Юлія
офлайн
Похожие объявления
1-к квартира Київ, Святошинський, 52000 $ Киев 15
  • Однокомнатная
  • 32 м2
  • 3 / 5 эт.
52 000 $ Без комиссии
ЗАРОБИТИ +$5 000 на квартирі в Києві реально Святошинський район Академмістечко Біличі ЖК Обухівський Квартал вул. Обухівська, 91-А Метро Академмістечко 15 хвилин пішки Ця квартира ЗАПРАЦЮЄ з першого дня ВИГОДИ: - КУПИВ здав в оренду за 1день Орендна ставка 13000-15000грн./міс - НОВИЙ, сучасний та якісний РЕМОНТ - без додаткових вкладень - ТЕПЛО дає твердопаливний котел - Власна свердловина - ВОДА є завжди - Дойти до метро за 15хв. ДЕРЖАВНІ програми розглядаємо. Ціна 52000у.о.БЕЗ% Держ. мито та Пенсійний Фонд сплачує покупець.
Киев
Продаж 3к. квартири вул. Зверинецька 70-А,ЖК “Edelweiss House, Печерський  р-н Киев 7
  • Трехкомнатная
  • 105 м2
  • 8 / 23 эт.
215 000 $
Продаж 3-к квартири, 105 м2 Звіринецька 70а Edelweiss House Едельвейс Печерськ Площа: 105/68/17 м2 Поверх: 8/23 Буд 2 ЖК “Edelweiss House” — це житло преміум-класу, розташоване на Печерських схилах, поруч із Ботанічним садом. Сучасні інженерні рішення: • енергоефективний фасад • система центральної вентиляції та звукоізоляції • датчики руху та система «антизатоплення» • швидкісні ліфти • підземний багаторівневий паркінг Власна інфраструктура, бізнес-зона, дитячі майданчики та мальовничі краєвиди на місто. Теплий паркінг на 625 паркомісць і нежитлові приміщення. Поряд: Buslov Hill, Тріумф, Новопечерскі липки. Розвинута інфраструктура Печерська. 5 хвилин до Ботанічного саду. 10 хвилин автомобілем до Хрещатика. Метро Видубичі 500 метрів. Ціна:215000 у.о. Анастасія 0932311808
Киев, Печерский
Продаж 3-кімнатної квартири на проспекті Берестейський, 18, Шевченковський район, м. Київ Киев 13
  • Трехкомнатная
  • 64 м2
  • 4 / 9 эт.
90 000 $
Продається 3-кімнатна квартира у Шевченковському районі Києва, на проспекті Берестейський, 18 — локація з зручним доступом до центру міста та основних транспортних напрямків. Характеристики: Поверх: 4/9 Будинок: цегляний, спецпроєкт Рік будівництва: 1964 Загальна площа: 64 кв. м Житлова площа: 38,6 кв. м Кухня: 7,2 кв. м Кімнати: 13,6 / 19,4 / 14,6 кв. м Санвузол: сумісний — 3,5 кв. м Балкон: засклений, з місцями для зберігання Підлога: паркет, у ванній кімнаті — кахель Квартира повністю укомплектована меблями і технікою та готова до заселення або подальшого інвестиційного використання. Інфраструктура та локація: Метро “КПІ” — 5 хвилин пішки Будинок розташований уздовж Берестейського проспекту. Зручне транспортне сполучення з центром та іншими районами міста. Поруч дитячі садки, школи, ліцеї; магазини, супермаркети, аптеки, медичні заклади. Зупинки громадського транспорту в пішій доступності. Квартира підійде для проживання або інвестиційного використання — універсальне планування та функціональна локація. Телефонуйте, записуйтесь на перегляди! Ціна: 90 000 у.о. + 5% комісія Тел.: (068) 321-81-83, Світлана www.
Киев, Шевченковский
офлайн
Юлія
На сайте с 16 апреля 2020