1  / 20
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 1
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 2
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 3
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 4
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 5
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 6
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 7
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 8
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 9
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 10
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 11
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 12
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 13
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 14
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 15
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 16
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 17
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 18
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 19
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову - фото 20

Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову

Полтава

Пожаловаться
19 000 $
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2024, ID: 2549683
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Кадастровый номер 5324080701 
  • Площадь участка 15 соток
  • Коммуникации Скважина, Электричество 
  • Инфраструктура Школа, Остановка транспорта 
  • Ландшафт Озеро, Холмы, Лес 
Описание
Продам шикарну земельну ділянку 15 соток під забудову (25 на 60 метрів), Київський район, мікрорайон рибці, вул.Центральна, що розташована у мальовничому, екологічно чистому куточку, серед пагорбів, ярів та озер, ідеально рівна, прямокутна, що дасть змогу втілити ваші мрії у життя з приводу побудови власної оселі.Ділянка приватизована, документи свіжі, у наявності кадастровий номер.Поряд житлові забудови, приємні привітні сусіди.Нова електрична мережа на 50 кВт, новий трансформатор, колодязь із водою-на ділянці,газ-200метрів.Асфальтна дорога-300м,до самої ділянки-насипна.До зупинки міського транспорту-10 хвилин.Також, у доступності школа, дитячий майданчик, магазини, відділення пошти-5-7хвилин їзди на транспорті.Поряд -300 м озера, із зоною для відпочинку або риболовлі.Документи готові і юридично перевірені.Відео можна переглянути на наших телеграм,https://t.me/Jarik_78122123 або ютуб https://youtu.be/zFhPODe10aY каналі,https://youtu.be/PThzlDTad7s?si=UGJ42yoNrPMVkmpL
Обратная связь
Ярослав Олександрович
офлайн
Похожие объявления
Земельна ділянка в Яремчі 0.12 га Яремче 8
    1 800 $
    Дана ціна вказана за одну соту. У продажі земельна ділянка площею 12 соток, яка знаходиться в живописному місті Яремче (район Дора). Ділянка має майже правильну прямокутну форму з незначним зміщенням та невеликий нахил. Цільовим призначенням для введення сільського господарства. Поруч ліс і гори – тиша, свіже повітря. Зручний доїзд: до траси Н-09 — лише 2 км (повнопривідним авто); до центру Яремче — всього 5 км. У радіусі 3 км — магазини, школа, АТБ та вся необхідна інфраструктура. Ділянка розчищена від чагарників. Чудове, спокійне місце на пагорбі звідки відкривається красивий краєвид на гори та ліс. Зацікавила ця земельна ділянка? Тоді телефонуйте — будемо раді відповісти на всі запитання.
    Яремче
    Продам участок в Фонтанке Одесса 2
      7 500 $
      Продам участок в Фонтанке Участок 10 соток Правильная форма Размеры 25Х40. Коммуникации по улице. Застраиваемый район. Асфальтированный подъезд. Г/акт под строительство жилого дома. Цена 7 500у.е.
      Одесса, Фонтанка
      Терміновий продаж ділянки в с. Пухівка! Пуховка 13
        20 000 $
        Терміновий продаж чудової ділянки 8 соток у гарному, сонячному місці в с. Пухівка Броварського району, СТ ВЕГА, біля озер та р. Десна, живописне, атмосферне місце, поруч ліс та гарний пляж для відпочинку, член кооперативу, сплачено всі внески, поруч зупинка громадського транспорту, котеджне містечко повністю забудоване, все є для комфортного, постійного проживання, свіже повітря, тиша та мальовничі краєвиди, ціна 20000 у.е. Без комиссии!
        Пуховка
        офлайн
        Ярослав Олександрович
        На сайте с 16 апреля 2020