Без комиссии
1  / 20
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 1
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 2
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 3
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 4
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 5
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 6
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 7
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 8
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 9
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 10
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 11
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 12
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 13
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 14
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 15
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 16
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 17
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 18
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 19
Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка! - фото 20

Продам ШИКАРНИЙ будинок, з ділянкою 10 соток! Софіївська Борщагівка!

Софиевская Борщаговка

Пожаловаться
400 000 $
1 067 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 марта 2026, ID: 4863979
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 375 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Душевая кабина, Балкон, Терраса, Сигнализация, Видеонаблюдение, Гараж, Автоматические ворота, Подсобные помещения 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Будинок будувався для себе, з якісних матеріалів, із продуманим плануванням і сучасними інженерними рішеннями.
Спокійний приватний сектор, до Києва — 10 хв авто.

Характеристики
Площа будинку: 375 м²
Ділянка: 10 соток, приватизована
Поверхи: 2 + підвал + горище
4 спальні кімнати
4 санвузли
Гараж на 1 авто + накриття і паркомісця у дворі

Будівництво
Стіни з червоної цегли (380 мм) з повітряним прошарком
Фасад — декоративна клінкерна цегла
Фундамент — монолітна плита 40 см
Дах — глазурована німецька черепиця, утеплений мінватою 200 мм
Вікна — 2-камерні енергозберігаючі з аргоном
Паркан — бутовий, висота 2,2 м

Інженерія та комунікації
Газовий котел (Італія) 55 кВт
Твердопаливний котел (Чехія) 48 кВт
Електрокотел 36 кВт
Електрика — 30 кВт, власний трансформатор
Тепла водяна підлога на 1 поверсі та в підвалі
Радіатори на 2 поверсі, окремі контури
Свердловина 40 м + система очистки
Септик 15 м³ з переливом
Вентиляція 1 поверху та підвалу
Підготовка під камін
Безпека: бомбосховище (залізобетон)

Планування та функціональність
Простора кухня та вітальня з виходом на задній двір
4 спальні
4 санвузли
Пральна кімната
Котельня
Складське приміщення
Горище (висота 1,5 м)