1  / 16
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 1
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 2
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 3
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 4
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 5
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 6
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 7
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 8
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 9
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 10
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 11
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 12
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 13
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 14
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 15
Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ - фото 16

Продам шикарний будинок у місті, можливе РОЗТЕРМІНУВАННЯ

Каменец-Подольский

Пожаловаться
199 990 $
830 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 17 апреля 2026, ID: 4935399
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 241 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 25 сот.
  • Отопление Комбинированное 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Коммуникации Газ, Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Продам шикарний будинок Вашої мрії
Мікрорайон Жовтневий
Загальна площа: 241 м.кв., площа ділянки-25 соток.
Територія рівна та повністю обгороджена шикарним камʼяним парканом з дорогими воротами. Все подвір’я вистелено бруківкою. Посаджено квіти ,молодий сад, чудові плодотворні виноградники. Будинок-цегляний, утеплений. Ззовні вагонка. Дах перекритий металопрофілем.
В будинку зроблено новий ремонт з якісних та дорогих матеріалів.
Планування будинку :
Перший поверх: коридор-прихожа, ванна кімната, кухня-студія, шикарна вітальня з дубовим столом та стільцями, дві спальні кімнати для відпочинку та ще одна з домашнім кінотеатром для релаксу. На другий поверх ведуть дорогі дубові сходи.
Другий поверх: три роздільні спальні кімнати, простора зала з каміном, а також присутній балкон, санвузол( душова кабінка) суміжний, кабінет та просторий гардероб для Вашого одягу.
Повноцінний цокольний поверх: три окремі кімнати, погріб під консервацію, спортзал та котельня.
Вхід в цокольний поверх є як з будинку( першого поверху)та з двору.
На території є також :
Простора беседка з сучасним мангалом
додатковий будинок, в якому є дві кімнати для відпочинку, кухня та санвузол.
Просторий гараж з окремим заїздом та автоматичними ролетами.
Опалення Індивідуальне газове та електричне ( 3 фази)
Меблі та техніка по домовленості
Хороше місцерозташування. Неймовірна тиха та спокійна місцевість. Поруч вся розвинена інфраструктура: магазини, амбулаторія, аптеки, школа та садочок.
Затишний будинок, який чекає свого нового господаря!

За детальною інформацією звертайтеся за номером +38********44
Обратная связь
Михайло
офлайн
Похожие объявления
Продам житловий автономний будинок під Києвом Дударків Бориспільський р-н Киев 20
  • Пятикомнатная
  • 217 м2
  • 22 сотки
197 000 $ Без комиссии
Продається капітальний житловий будинок в охайному, доглянутому стані: заходь - живи. Рік побудови - 2014. Розташування: Київська область, Бориспільський район, село Дударків (район зрубів). Відстань від воріт до ст. метро "Бориспільська" - 22 км, до ст. метро "Лісова" - 26 км. Під'їзд асфальтований. Загальна площа 216,8 кв.м., житлова - 111,6 кв.м., кухня - 12,4 кв.м., відкрита тераса 22 кв.м. В будинку чотири житлові кімнати (спальні), вітальня, два с/вузли з душовими кабінами, котельна, пральна, підвал, гараж на два авто (автоматичні ворота), погріб. Трифазне електропостачання з окремими стабілізаторами (на кожну фазу). Встановлено бензиновий генератор потужністю 6,5 кВт з автоматичним вмиканням у разі зникнення напруги в мережі. Газовий (з джерелом безперебійного живлення) та електричний опалювальні котли, бойлер для підігріву води. Водопостачання - особиста свердловина глибиною 60 метрів з фільтраційною системою очищення води. Чотири накопичувальні ємності (септики): для фекальної води (з вентиляцією) та відведення дощової (талої) води. Відеонагляд, домофон, сигналізація, провідний Інтернет. Площа земельної ділянки 22 сотки. Цільове призначення: будівництво та обслуговування житлового будинку. На території: літня кухня з барбекю, господарче приміщення, погріб, теплиця з полікарбонату, літній душ з вбиральнею, вольєр площею 13 кв.м., садок, газон з автоматичним поливом, город площею 7 соток. У садку: яблуні літніх та осінніх сортів, сливи, персики, вишні, черешня, айва, груша, смородина, виноград. По периметру ділянки паркан з профільного листа (фасадна частина на фундаменті з каменю). Автоматичні розсувні ворота. Будинок не перепродавався. Первісний документ - Свідоцтво про право власності. Поштова адреса, реєстрація місця проживання. Продаж за ціною власника, без комісійних посереднику.
Киев
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
Продаж будинку. Вулиця Велика Софіївська. Розвилка. Кривой Рог 17
  • Трехкомнатная
  • 80 м2
  • 7 соток
17 900 $ Без комиссии
Вулиця Велика Софіївська ( блінова). Між "питомником" та "розвилкою". Продаж цегляного будинку. Будинок 1991 року побудови. Цегляний, високий, з мансардним поверхом. Будинок в жилому стані, потребує косметики. 3 кімнати, кухня, роздільний санвузол. Є світло і вода, газ підходить до будинку, але був відрізаний власниками так як деякий час ніхто не проживав. Є літня кухня, літній душ і туалет, погріб, технічна споруда ( сарай). 7 сотих землі. Документи готові. Без боргів. Телефонуйте розповім детальніше.
Кривой Рог, Долгинцевский
офлайн
Михайло
На сайте с 16 апреля 2020