1  / 16
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 1
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 2
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 3
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 4
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 5
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 6
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 7
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 8
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 9
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 10
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 11
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 12
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 13
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 14
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 15
Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста - фото 16

Продам простору 3-кімнатну квартиру в самому центрі міста

Каменец-Подольский

Пожаловаться
74 000 $
1 088 $ за м²
7 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4877419
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Отопление Централизованное 
Описание
•Продається 3-кімнатна квартира в самому центрі міста

•Ідеальний варіант для комфортного життя або вигідної інвестиції

•Основні характеристики:
• Площа — 68 м²
• Поверх — 7 з 9 (є ліфт)
• Зручне чеське планування

• Переваги квартири:
• Свіжий сучасний ремонт у стильних тонах
• Простора та світла — відчуття комфорту з перших хвилин
• Вікна виходять у тихий двір — без шуму міста
• Лоджія + балкон (засклені) — ідеально для відпочинку •

•Оснащення:
• Кухня з технікою — готова до використання
• Мебльована вітальня та спальня
• Формат: «заходь і живи» без додаткових вкладень

• Локація — центр міста
Все поруч: магазини, школи, транспорт, інфраструктура

•Ціна: 74 000 $

•Телефонуйте: 06******01 — Назар
•Агентство нерухомості «Квадрат»
Обратная связь
Назарій
офлайн