1  / 4
Продам просторий приватизований гараж в районі ЖК Версаль Парк, біля Нової пошти - фото 1
Продам просторий приватизований гараж в районі ЖК Версаль Парк, біля Нової пошти - фото 2
Продам просторий приватизований гараж в районі ЖК Версаль Парк, біля Нової пошти - фото 3
Продам просторий приватизований гараж в районі ЖК Версаль Парк, біля Нової пошти - фото 4

Продам просторий приватизований гараж в районі ЖК Версаль Парк, біля Нової пошти

Ирпень

Пожаловаться
20 000 $
840 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 марта 2026, ID: 4872514
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Пеноблок 
  • Общая площадь 23.8 м2
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
Описание
Продаж просторого гаража біля ЖК «Версаль Парк» (район Нової Пошти).

Гараж сухий, доглянутий та має достатньо простору для комфортного використання. Додатково облаштована кладова кімната, що зручно для зберігання інструментів або речей.

Зручне розташування в житловому районі з хорошим заїздом.

Телефонуйте — домовимось про перегляд!
Обратная связь
Михайло
офлайн