Без комиссии
1  / 1
Продам Просторий  Будинок Луцьк  !!! - фото 1

Продам Просторий Будинок Луцьк !!!

Луцк

Пожаловаться
215 000 $
1 194 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 24 мая 2026, ID: 5042541
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 180 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 8 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
  • Комфорт Кондиционер, Ванна, Балкон, Камин, Сигнализация 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається будинок на 2 поверхи з гаражем у напівпідвальному приміщення ( 39 м.кв). Об'єкт готовий до проживання . Три спальні, 2 кухні ( одна в напівпідвальному приміщення з двома входами ( на вулицю і через будинок). Три спальні , два санвузли в одному душ, інший ванна кімната,Кухня вітальня з каміном, є лоджія. Підвал з кухнею , можна використовувати як сховище. Присадибна ділянка 9 сотих окультурена насадженнями вічнозеленими та квітами. Є басейн на вулиці.
Обратная связь
Оксана
офлайн
Похожие объявления
Продам Участок Павлоград 8
  • Четырехкомнатная
  • 68 м2
  • 6 соток
12 000 $ Без комиссии Торг
Продам участок с домом районе бывшего Мясокомбината. Состоит из дву половин.Требует ремонта. Удобства во дворе.Торг.
Павлоград, Горветка
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Днепр 8
  • Четырехкомнатная
  • 67 м2
  • 25 соток
40 000 $ Без комиссии
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Дніпропетровськ область Дніпровський район с Діброва вул Некрасова 21 ціна 40000 Дол.
Днепр, Самарский
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривой Рог 18
  • Четырехкомнатная
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
офлайн
Оксана
На сайте с 16 апреля 2020