1  / 17
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 1
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 2
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 3
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 4
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 5
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 6
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 7
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 8
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 9
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 10
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 11
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 12
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 13
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 14
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 15
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 16
Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями - фото 17

Продам приміщення кондитерського цеху з орендарями

Харьков

Пожаловаться
56 000 $
165 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 июля 2025, ID: 4035783
Характеристики
  • Расположение Часть здания 
  • Общая площадь 340 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Санузел Да 
Описание
Продається виробниче приміщення ( зараз знаходиться кондитерський цех)
на Ново-Баварському проспекті. Холодная гора.
Об'єкт є окремою частиною нежитлової будівлі, загальною площею 339,9 кв.м в літ. А-3, а саме:
-1 поверх- 27.1м.кв.
- основні виробничі приміщення 2-й поверх площею – 241,5 кв.м,
- складські площі, підвальні приміщення площею – 71,3 кв.м.
Приміщення окреме із своїм входом.
Приміщення обладнані інженерними мережами та комунікаціями, у т.ч.
Електропостачання 50 кВт,
холодна вода та каналізація - центральна.
Підвезення сировини здійснюється з тильного боку будівлі безпосередньо до складських приміщень, які обладнані підйомником для доставки сировини безпосередньо у виробничий цех.
Відвантаження готової продукції здійснюється через вантажний ліфт (0,15 т) безпосередньо з виробничого приміщення на перший поверх у торці будівлі.
Є обладнана рампа для завантаження готової продукції. Вигідне розташування об'єкта - є можливість «легкого» виїзду на окружну дорогу.
Конструктив будівлі (колонного типу) дозволяє виконати різноманітні планувальні рішення.
У пішій доступності знаходиться коло тролейбуса (100 м)
Приміщення на даний час орендується.

тел. 09******83 Людмила Іванівна
0.6.7. 5.4.5. 8.1.9.1 Юрій Віталійович
Обратная связь
Людмила Іванівна
офлайн
Похожие объявления
Продаж магазину. Площа Шахтарської слави. 1 Міська лікарня. Кривой Рог 16
  • 58 м2
  • 1 / 4 эт.
21 500 $
Площа Шахтарської Слави ( дзержинського ). Біля кінотеатру Батьківшіна. 300 метрів проспект Миру, 1 лікарня, дзвіниця, ресторан Пурі Чвені. Продаж магазину. Підходить під Б'юті-сферу, офіс та інше. 1-й поверх, окремий вхід, фасадний , вугловий, гарно проглядається. 58 квадратних метрів. Стан мінімально робочий, під ремонт. Гарна ціна як для комерції, 370$ за метр! Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Бартков Роман.
Кривой Рог, Метталургический
Готельно рестораний комплекс “Кузня” з басейном Коломыя 19
  • 3000 м2
2 000 000 $
Пропонуємо Вашій увазі відпочинковий комплекс — готовий діючий бізнес з історією, який знаходиться біля центральної дороги недалеко від міста Коломия. Він складається з двох парковок для авто: перша від дороги (1000 м²) і друга з внутрішнього двору(500 м²) , ресторану на 120 місць, який також можна використовувати для банкетів на більшу кількість гостей, готелю, який наразі налічує 6 номерів (є план щодо збільшення готелю до 30 номерів, останні три фотографії), а також великого відкритого басейну з підігрівом і фільтрацією води та всім необхідним обладнанням. Загальна площа комплексу складає 1 гектар, площа приміщень — 3000 м². Також на території є діючий житловий будинок, де можуть проживати майбутні власники! Має гарні відгуки на Google Maps — 4.4 зірки. Чудовий варіант готового працюючого бізнесу зі швидкою окупністю. За більш детальною інформацією звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті, або пишіть повідомлення в месенджерах. Також прикріплюю посилання на Instagram акаунт комплексу https://www.instagram.com/kuzniagrills?igsh=MXhncDNsaTU0enhsbQ==
Коломыя
Апартаменти площею 60,8 м² у готельному комплексі Rich Stone Apart Hotel Яремче 20
  • 61 м2
  • 5 эт.
200 640 $
Апартаменти площею 60,8 м² у готельному комплексі Rich Stone Apart Hotel, розташованому за 3 км від першого паркінгу Г.К Буковеля. Наразі апартаменти уже на завершальні стадії будівництва, планова здача осінню 2026 року. Це ідеальна можливість поєднати власний відпочинок у Карпатах та стабільний інвестиційний дохід у одному з найпопулярніших курортів України. Головна перевага інвестиції — повне управління вже укомплектованими апартаментами здійснює керуюча компанія. Вам не потрібно займатись пошуком гостей чи організаційними процесами — заселення, бронювання, сервіс, прибирання та обслуговування повністю бере на себе адміністрація комплексу. Для власників та гостей доступна сучасна інфраструктура високого рівня: • ресторан для сніданків, вечерь та ділових зустрічей; • простора лаунж-зона з басейном для комфортного відпочинку в будь-яку пору року; • SPA-простір із сауною та зонами релаксу; • сучасний спортзал із необхідним обладнанням; • дитяча кімната для комфортного відпочинку сімей із дітьми; • закрита територія комплексу та власний паркінг. Додатково власник отримує можливість особистого відпочинку в апартаментах .
Яремче
офлайн
Людмила Іванівна
На сайте с 16 апреля 2020