1  / 16
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 1
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 2
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 3
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 4
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 5
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 6
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 7
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 8
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 9
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 10
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 11
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 12
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 13
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 14
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 15
Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський - фото 16

Продам підвальне приміщення в ЖК Львівський

Киев, Святошинский

Пожаловаться
5 300 $
736 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 14 января 2026, ID: 4666018
Характеристики
  • Расположение Цокольный этаж / подвал 
  • Общая площадь 7.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Да 
  • Коммуникации Асфальтированная дорога 
Описание
Продам підвальне приміщення вільного призначення
Розташування: ЖК Львівський, вул, Волошкова, 1
Тип об'єкта: Нежитлове приміщення у житловому фонді, цокольний поверх
Поверховість будинку: 6
Загальна площа приміщень:
Приміщення: 7,2 м²
Рік побудови: 2011-2015
Санвузол: Відсутній
Опалення: Інше
Комунікації: Електрика (220 В, оплата окремо через ЖЕК)
Меблювання: Відсутнє
Стан: Після ремонту
Додаткові особливості:
Доступ до приміщень 24/7
Наявний технічний паспорт та право власності
Можлий торг

Комісійні АН сплачує покупець.
За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами:
1) єОселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення)
Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно!
З повагою АН Ideal Home!
Номер оголошення на сайті компанії: SC-198-419-LX.
Ніна Вікторівна, +38**************50, +38**************50.
Обратная связь
Ніна Вікторівна
офлайн